Jump to content
Biljana Živkovic

jednokratna pomoc zaklade hrvatskih branitelja

Preporučene objave

Bog svima ! Ja sam nova ovdje i pokusavam se pridruziti ostalim clanovima u razmjeni iskustva i ev.pomoci !

Mene zanima sljedece ( u koliko netko ima saznanja  ) koliko dugo se ceka na odluku o eventualnom priznavanju  dodjele jednokratne novcane pomoci od strane  Zaklade hrv. branitelja ? Naime,suprug je jos u listopadu prosle godine poslao zamolbu i do sad nije dobio jos nikakav odgovor ,bilo pozitivan ili negativan,a  kad po kusavam nazvati telefonom nitko se ne javlja kao ni da odgovori na poslani meil sa upitom. Hvala !

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
, Biljana Živkovic je napisao:

Bog svima ! Ja sam nova ovdje i pokusavam se pridruziti ostalim clanovima u razmjeni iskustva i ev.pomoci !

Mene zanima sljedece ( u koliko netko ima saznanja  ) koliko dugo se ceka na odluku o eventualnom priznavanju  dodjele jednokratne novcane pomoci od strane  Zaklade hrv. branitelja ? Naime,suprug je jos u listopadu prosle godine poslao zamolbu i do sad nije dobio jos nikakav odgovor ,bilo pozitivan ili negativan,a  kad po kusavam nazvati telefonom nitko se ne javlja kao ni da odgovori na poslani meil sa upitom. Hvala !

Postovana.Podnio sam zahtjev u trecem mjesecu prosle godine a odobrena sredstva sam dobio tek u listopadu.Na telefon vam nevredi zvati jer se nece javiti a ako vam na mel odgovore to je rijetko odgovorit ce da je predmet zaprimljen i da je u postupku.Znaci samo cekati.Meni su uplatili na racun a nakon 15 dana dosla mi je obavjest da su stedstva odobrena i da ce uplatiti na racun.Cudno ali je tako

Podijeli ovu objavu

Je, žalosno je, posebno ako se traži pomoć za oboljenje i liječenje. Nekad se čakalo još i duže (barem prije 6 god, kada sam ja uputio zahtjev za pomoć pri liječenju). Najžalosnije je što traže papirologije kao da tražite 6 i pol milijuna, a ne maximalnih 6 i pol tisuća, od kojih vam za liječenje od teškog oboljenja priznaju manje od pola max. iznosa.

Podijeli ovu objavu

prije 4 sati , Biljana Živkovic je napisao:

Postovani g. Zlatko hvala Vam na informaciji....Stvarno je zalosno sto se mora toliko cekati ,a kako i sami kazete ,jednostavno mi ostaje cekanje kad ne odgovaraju na niti jedan oblik komunikacije . Lijep pozdrav !

P

prije 4 sati , Biljana Živkovic je napisao:

Postovani g. Zlatko hvala Vam na informaciji....Stvarno je zalosno sto se mora toliko cekati ,a kako i sami kazete ,jednostavno mi ostaje cekanje kad ne odgovaraju na niti jedan oblik komunikacije . Lijep pozdrav !

Neznam za cega ste trazili jednokratnu pomoc (ako nije bolest, pozar,elementarna nepogoda - naravno ako nije nedao bog da se to desi ) a ako se radi o slaboj materijalnoj situacji racunajte pomoc u iznosu od 2000 do 2500 kuna.

Podijeli ovu objavu

Trazila sam zbog slabog imovinskog stanja i teskog oboljenja....e sad da li ce priznati ili ne,ne znam iako sam im poslala punu kovertu dokumentacije.....Daj Boze da ipak odobre,pa koliko-toliko dobro ce doci i posluziti svrsi.

Podijeli ovu objavu

Prije 2 minuta, Biljana Živkovic je napisao:

Trazila sam zbog slabog imovinskog stanja i teskog oboljenja....e sad da li ce priznati ili ne,ne znam iako sam im poslala punu kovertu dokumentacije.....Daj Boze da ipak odobre,pa koliko-toliko dobro ce doci i posluziti svrsi.

Sretno i nema druge cekajte.Ljep pozdrav

Podijeli ovu objavu

Lijep pozdrav svima. 

Može li mi itko reći kako podnijeti zahtjev za jednokratnu pomoć, koje ste papire trebali? Znam da imaju sve u objašnjenju zaklade, ali ne razumijem sve. Osoba za koju bi trebao zahtjev je branitelj sa 9mj u ratu, nezaposlen, bez primanja, s osnovnom školom, živi s majkom koja ima malu mirovinu. Ima li on uopće pravo tražiti naknadu?

Podijeli ovu objavu

prije 1 sat , dorotea.mihaljevic je napisao:

Lijep pozdrav svima. 

Može li mi itko reći kako podnijeti zahtjev za jednokratnu pomoć, koje ste papire trebali? Znam da imaju sve u objašnjenju zaklade, ali ne razumijem sve. Osoba za koju bi trebao zahtjev je branitelj sa 9mj u ratu, nezaposlen, bez primanja, s osnovnom školom, živi s majkom koja ima malu mirovinu. Ima li on uopće pravo tražiti naknadu?

Dobar dan.I mene zanima ta jednokratna pomoć zbog teškog oboljenja. Koje papire predati i gdje?

Podijeli ovu objavu

prije 1 sat, Mara123456789 je napisao:

Dobar dan.I mene zanima ta jednokratna pomoć zbog teškog oboljenja. Koje papire predati i gdje?

NN. 121/17. Članak 120. Zakona o hrvatskim braniteljima.sve podrobno objašnjenjo ( nemožete zalutati).

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad