Jump to content

Pao sam s travom.


Krkan97

Preporučene objave

Pozdrav.

18.1 oko 23 sata krim policija nas je zaustavila u frendovom autu i pretresli nas i njegov auto te nisu nista nasli u povratku kada sam isao do svog auta su me sacekali i pretresli moj auto te nasli 0.6g trave. Drzali su me cca 2 sata u postaji jer su me stalno ispitivali odakle mi itd. Dobio sam potvrdu o oduzimanju predmeta cl 58. Sad me zanima sljedece sto me tocno ceka i kada bi trebao dobiti poziv jer idem na sezonu za manje od dva mj i ako poziv nedode u tom roku sto mi je raditi? Zvati njih i pitati za odgodu dok se nevratim jer vjerujem da ce mi lupit vecu kaznu ako se nepojavim tj. da postom saljem svoj iskaz. Prvi puta mi je ovo nisam imao problema s policijom dosad, isto tako ce mi biti problem ako dobijem ono odvikavanje kao testiranje svaka 2tj jer tamo gdje idem toga nem a radim prakticki cijeli dan od 9 do 23, isto tako i dobrotvorni rad mi neide u prilog. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što si još dobio od papira osim te potvrde o privremenom oduzimanju predmeta?

Prekršajni nalog će vjerojatno doći do sezone, a ako se odluče na optužni prijedlog, to ovisi o gužvi na sudu i može se odužiti. Ako si dobio samo potvrdu, onda ćeš dobiti i prekršajni nalog, i to vjerojatno vrlo brzo. Na njega ćeš pisati prigovor (imaš temu o prigovorima), pa to ide na sud, a onda to može trajati i mjesecima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne trebaš tražiti, ovaj papir da će podnijeti optužni prijedlog znači upravo to, da će podnijeti optužni prijedlog prekršajnom sudu.

Znači, policija sve šalje na sud, a sud će tebi poslati poziv. Može biti za mjesec dana, ali i za više od godine dana. Ako ti je hitno, za tjedan-dva nazoveš policijsku postaju i provjeriš je li otišlo na sud (i koji), onda nazoveš sud i vidiš kome je taj predmet zadužen, pa nazoveš sutkinju/suca i dogovoriš kad da dođeš dati svoj iskaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala dali postoji sansa da mi nedolazi kuci rijesenje od suda i poziv na sud. I po vama koja je kazna s obzirom na okolnosti jer ja sam presto sa konzumiranjem vec neko vrijeme ali taj dam mi je bila takva situacija doma zbog obiteljskih problema da mi je pozlilo i tad sam uzeo travu i kasnije su me uhvatili. Reko mi je inspektor da nece to pisat jer kao neprolazi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nazoveš ovo kako sam ti napisao:

Prije 43 minuta, drot13 je napisao:

za tjedan-dva nazoveš policijsku postaju i provjeriš je li otišlo na sud (i koji), onda nazoveš sud i vidiš kome je taj predmet zadužen, pa nazoveš sutkinju/suca i dogovoriš kad da dođeš dati svoj iskaz

Od policije više ništa nećeš dobiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

Pozdrav.

Ovako srigo mi je poziv za sud jos prosli mjesec gdje policija trazi minimalnu kaznu kaznu od 5000kn i zastitna mjera oduzimanja predmeta, poslao sam pisanu obranu te mi je doalo rijesenjen

3 000 plus 150kn troskovi suda i ukoliko se plati u roku 30dana 2/3 sto znaci da sam platio 2150kn.

Hvala na pomoci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, sry kaj upadam u temu, zanima me za legitimiaciju ili ako te zaustave u prometu a pao si prije i imas prekrsajnu prijavu jel se mora rec da si pao i dal je ko imao problema zbog prekrsajne prijave(joint), u slucaju da te zaustave il prilikom prelaska granice a nisi pod utjecajem i nemas nista sa sobom  ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija