Jump to content

Ko je Kroki


raiderdado

Preporučene objave

Ko je on ? To je dobro pitanje stime da ga poznajem osobno.

8-) To je jedna osoba koja ima razmisljenja zvan kutije i stvarno ga grozi stanje u lijepoj nasoj a i ja djelim velik dio njegovog razmisljanja.A ti anonimuse ( ZNA SE NA KOGA MISLIM) :-? Sa time da pokusava vama obrazloziti stvare kakve bi trebale biti ( bez mita i korupciej ) ok to je njegovo razmisljanje . Pa nemoj vise da blatis one koje nesto pokusavaju promjeniti i pomoci drugima :misli: :evilw:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pljuj ti negdje drugdje, ne ovdje. I nemoj se derati. A to oko stajanja ti baš i ne hoda ovdje. Izraz ti je ko da si tri sezone bez prestanka gledao Big Brothera. A btw lik Kroki je dovoljno pametan da se može i sam "braniti" od anonimusa. Zato od###i.

 

PS ovo je neki drugi anonimus, nemam se baš nešto vremena ostvrtati na ovakve bedastoće al eto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nije mi jasno šti bi to trebalo značiti "anonimus", pogotovo stoga što i ti i tvoj intimus kroki niste na ovom forumu izašli sa svojim imenima i prezimenima, već s nekakvim infantilnim nadimcima.

 

Pa premalo si ovdje da bi ti to bilo jasno, tu smo temu prožvakali već jedno nekoliko puta. I sad ti mene pitaš tko smo mi? Tko si ti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija