Jump to content

Alimentacija


anita1110

Preporučene objave

Dobar dan....Imam problem,rastavila sam se prije 3 god.bivsi muz mi nije uplatio ni jednu alimentaciju....Zivim s troje maloljetne dijece zaposlena sam i mj.primanja mi iznose 4000 kn.Bivsi muz svako toliko mijenja firme i alimentacija se nemoze isplatit...zadnje saznanje o njemu je da sad trenutno radi u inozemstvu....mozete mi pomoci kome da se obratim...Spor mi vodi odvijetnik i jako sam nezadovoljna nevidim ikakav pomak od dana rastave...Hvala unaprijed.....L p

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 35 minuta, anita1110 je napisao:

Dobar dan....Imam problem,rastavila sam se prije 3 god.bivsi muz mi nije uplatio ni jednu alimentaciju..

..Spor mi vodi odvijetnik i jako sam nezadovoljna nevidim ikakav pomak od dana rastave...Hvala unaprijed.....L p

Na ovo vam samo mogu poručiti - mjenjajte odvjetnika. 

Odvjetnik koji nije znao u ovakvim okolnostima isgoditi ovrhu na primanja (i možebitne nekretnine) oca ili je krajnje nesposoban ili namjerno razvlači postupak. Dalje od ovoga ne bih spekulirao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 16 minuta, anita1110 je napisao:

Mogu li ja sama otic na drzavno odvij.i podnest kaznenu prijavu....jer nisam financiski u mogucnost da angaziram odvijetnika da mi vodi spor.

Naravno da možete....

Da li ste dobili besplatno odvjetničko zastupanje ili ovog sami plaćate?

Ako niste, obratite se svome Uredu lokalne uprave i samouprave da Vam se dodijeli besplatno odvjetničko zastupanje u konkretnom postupku..

Taj odvjetnik bi trebao znati da ako nemože otac plaćati uzdržavanje djetetu, da to moraju, sukladno odrednicama ObZ, činiti baka i djed...

Kako Vam kolega felixx predložio, mijenjajte odvjetnika, nije on jedini i "bogomdan"...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , anita1110 je napisao:

Dodijeljen mi je besplatni odvijetnik ....

Znate kako kažu - kolko para, tolko muzike...

prije 2 sati , anita1110 je napisao:

od bivseg supruga roditelji su umrli...

Zar nisu imali nikakve imovine, nekretninu koju je vaš bivši naslijedio?

prije 2 sati , anita1110 je napisao:

Zatrazit cu odvijetnika da mi da sve papire pokusat cu sama preko drzavnog odvijetnistva jer ovo vise nema smisla...Tri god.me zavlaci 

Savjetujem vam da prije prijave kod državnog odvjetništva preko njegove familije pošaljete bivšem poruku, da mu bude jasno što slijedi. Neka se izvoli uozbiljiti i počne plaćati. Kad jednom prijava bude podnesena, više nema natrag. On će biti osuđen po čl. 172. Kaznenog zakona, i nakon toga će imati problema i sa zapošljavanjem i prilikom prelaska granice, itd. To ne treba njemu, ali ni vama baš ne koristi ako ode par mjeseci u zatvor i nakon toga ne može naći posao pa onda ni plaćati alimentaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija