Jump to content

Veleuciliste


tomislav1

Preporučene objave

Dakle..pohadjao sam vanredno veleuciliste sjever...sa kojim je potpisano obrocno placanje u dvije rate godisnje..2014 sam upisao novu godinu..ali sjecajem okolnosti ostajem bez posla..primanja..prekidam faks i neplatim drugu polovicu godine..prije nekih tjedan dana stize prijedlog ovrhe od javnog biljeznika u kojoj imam 8 dana da uplatim ostatak godine..skupljam pare jedva uplatim da bi me gospoda zvala drugi dan nakon uplate da sam duzan kamate i javnog biljeznika..e sad malo sam guglao..i spominje se zastara..dal sam se imao prqvo pozvati na nju ili ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , tomislav1 je napisao:

prije nekih tjedan dana stize prijedlog ovrhe od javnog biljeznika u kojoj imam 8 dana da uplatim ostatak godine..skupljam pare jedva uplatim da bi me gospoda zvala drugi dan nakon uplate da sam duzan kamate i javnog biljeznika

nisi dobio odmah racun za sve?....koliko sad imaš kamata i za biljeznika....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , tomislav1 je napisao:

Ne prvo su poslali kao glavnicu...a sutra zvai da ima jos 1421kn kamata i javni biljeznik

neznam,možda griješim ali mislim da su ti trebali poslati ovrhu sa svim dugovanje (glavnica,kamaata,ovršni troškovi).....pogotovo što mi je sad čudno da su zvali i kažu treba još platiti...gdje je račun?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , tomislav1 je napisao:

Jbg poslje uplacene glavnice zove iz financija kao...sad ce obracunat kamate pa mi poslat meil...al eto izace mi u susret pa mogu u par rata platit

mislim da su oni napravili gresku u koracima pa postali susretrljivi....šta je sa ovršnim troškovima?

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija