Jump to content

Otkaz zbog optužnice ?


trtamrta

Preporučene objave

Pozdrav !

Molim vas zanimame me mogu li dobiti izvanredni otkaz zbog podignute otužnice na općinskom sudu zbog opravdane sumnje za kazneno djelo nanošenja teških tjelesnih ozljeda (koje nisam napravio ) i u slučaju osude , inače to navodno kazneno djelo se desilo dva mjeseca prije nego sam stupio u radni odnos a optužnica je podignuta od dorha 2 mjeseca nakon sta sam stupio u radni odnos a postala pravomoćna na općinskom sudu godinu i dva mjeseca nakon sta sam se zaposlio i sad trenutno sam u stalnom radnom odnosu i čekam suđenje ?

Zahvaljujem puno ! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 30 minuta, trtamrta je napisao:

podignute otužnice na općinskom sudu zbog opravdane sumnje za kazneno djelo nanošenja teških tjelesnih ozljeda (koje nisam napravio )

slabo je to opravdana sumnja,ako nisi napravio :) ...

 

Prije 30 minuta, trtamrta je napisao:

mogu li dobiti izvanredni otkaz zbog podignute otužnice

gdje radiš?

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitam za radno mjesto, jer ima specifičnih radnih mjesta na kojima kazneni postupci za neka kaznena djela predstavljaju zapreku za obavljanje tog posla, ali po ovom što pišeš, tvoje ne spada u nešto takvo.

Za interni propis sivko pita jer, ako se ne radi o prvom slučaju (rad s djecom...) ili radnom mjestu za koje se provode sigurnosne (policija, vojska...) ili neke druge provjere (zaštitari...), onda je jedina mogućnost da postoji neka zapreka u internim aktima poslodavca ili lokalne uprave.

 

P.S.: Pretpostavljam da nisi namještenik u smislu ovog Zakona?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija