Jump to content

postupak ovrhe porezna


Tugomir

Preporučene objave

kako sam obrt zatvorio 31.12.2013. godine ostalo mi je nešto duga u poreznoj za PDV svake godine od tada, znači 2014,2015,2016,2017 godinu uzmu si povrat poreza koji dobijem i svaki put mi napišu da se javim u poreznu radi usklađenja dugovanja u roku 8 dana od primitka poreznog Rješenja, nisam nikad i tako svaku godinu, šutim ja, šute oni.. jer prava na zastaru nemam 6 godina, dali je tako?

prije tjedan dana zanimalo me koliko još otprilike imam dugovanja, pa sam preko E porezne tražio ispis,naravno drugi dan sam dobio tu potvrdu, al nakon dva dana i opomenu iz porezne pismenu ispada da sam ih podsjetio na dug :(

Uglavnom dobio sam Opomenu, gdje piše da taj iznos moram platiti u roku 8 dana ili će preko Fine pokrenuti Ovrhu, zapravo me zanima, dali mi mogu blokirati račun bez da mi pošalju  Opomenu pred ovrhu?? i dali me moraju obavijestiti o tome Opomenom pred Ovrhu i ako tada ne platim u roku 8 dana blokirati mi račun? 

hvala unaprijed i molim Vas odgovor ako netko zna jer prvih 8 dana od opomene mi je u utorak 20.02.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija