Jump to content

Pravo na godišnji odmor


Viviente

Preporučene objave

To će biti dvije dvanaestine punog GO za 2017u i pet dvanestina punog GO za 2018u. Puni GO je 20 dana ako radite 5 dana u tjednu, a 24 dana ako radite 6 dana u tjednu. Dobili ste otkaz ili vam ugovor vrijedi do 1.6.? Ako je ovo drugo - onda nema otkaznog roka (svakako nebitno za vašu priču, ali info za u buduće). Ako vam poslodavac ne omogući korištenje GO, mora vam ga isplatiti, pod obavezno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
, Potočnica je napisao:

To će biti dvije dvanaestine punog GO za 2017u i pet dvanestina punog GO za 2018u. Puni GO je 20 dana ako radite 5 dana u tjednu, a 24 dana ako radite 6 dana u tjednu. Dobili ste otkaz ili vam ugovor vrijedi do 1.6.? Ako je ovo drugo - onda nema otkaznog roka (svakako nebitno za vašu priču, ali info za u buduće). Ako vam poslodavac ne omogući korištenje GO, mora vam ga isplatiti, pod obavezno.

Zanima me samo ukoliko mi mozete rec, koje su moje opcije ukoliko mi poslodavac ne omoguci korištenje GO odnosno ne isplati? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija