Jump to content

Prevara


samra.osijek20@gmail.com

Preporučene objave

Postovani!Kod mene je jako komplicirana situacija tj.problem.Naravno pocinjem od nekog pocetka,,ovako kupujemo stan od firme koja je zidala zgradu,potpisujemo ugovor kod javnog biljeznika,ta ista nas uputi da s tim papirima odemo u poreznu te da se uknjizimo,prodavatelj upucen u banku da skine postojecu hipoteku,,,mi svoje napravili a posteni Ne.Obecavao sutra,sutra al to sutra se nije desilo ni nakon puno godina.Nasli smo odvjetnika koji je rekao da moramo ici na raskid ugovora,sto rekao to i napravio,no ni to nije urodilo plodom,presudu dobili i nista vise a doticni u meduvremenu svu svoju imovinu opteretio( da vidite koliko je taj covjek u ovoj drzavi dobio kredita,,pali bi na d.....,naravno vise ih ne placa i nikome nista).Dobili zaduznice na njega i njegovu milostivu(ljudi slovili kao dobri poduzetnici)no nista nije ucinjeno,u meduvremenu banka koja je njega kreditirala salje nama ovrhu,,no nisu ju sproveli zato sto su sav njegov dug prodali b2 kapitalu,,,e sad b2 kapital pokrece ovrhu i sad mene zanima sto dalje.Znaci platili u potpunosti stan(uknjizeni,platili porez prodavatelj prevario ne samo nas ima tu jos stanara)sad ili moramo kupiti ponovno stan ili na ulicu,,a doticni prevarant mene evo zanima jel postoji nesto u ovoj nasoj Drzavi da on i njegova obitelj odgovaraju,,znaci imamo sve papire,on kaze ja nemam novce i nikome nista,,a mi platili stan i jel ja mogu reci kada dode do ovrhe ja nemam gdje,nisam vise kreditno sposobna ili se samo lopovi stite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija