Jump to content

Presuda bez veze!


Zoki

Preporučene objave

Moja bivša je u SVOJOJ TUŽBI ZA RAZVOD tražila da viđam djete SVAKI vikend, na raspravi je dogovoreno da pored toga mogu viđati djete I PREKO TJEDNA (postoji sudski zapisnik!), a sud je izdao presudu da mogu viđati djete SVAKI DRUGI VIKEND OD PETKA U 18:00 DO NEDELJE U 18:00! Bio sam teško povređen u bolnici kad je stigla presuda, koju je moja majka podigla u neznanju, nisam se stigao žaliti na presudu u određenom roku. Bivša se sad iživljava kako joj se svidi, nekad mi dozvoli da vidim djete, većinom ne! Mogu li išta napraviti na osnovu sudskog zapisnika sa brakorazvodne rasprave da to promijenim i češće viđam svoje djete? :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uvijek možete tražiti izmjenu odluke o viđanju djeteta.

Ups, nadam se da je to još uvijek kod nadležnog centra za socijalni rad /molim kolege da me isprave, ako je to sada u cijelosti kod suda, no donedavno je bilo kod CZS/- onog gdje ste išli na postupak mirenja prije rastave!

U prijedlogu dostavite zapisnik i presudu - izmjene nisu neuobičajene!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemam ništa protiv! Dapače, razgovor uvijek pomaže, ja to nisam uspio objasniti bivšoji! Ne znam kako bih vas kontaktirao, ali ima neki način da se pošalje poruka preko ovih stranica, dolje je gumb PM! Na žalost, u ponedeljak idem deset dana na službeni put, poslije sam u Zagrebu! Veselim se kavi s nekim s kim se može normalno razgovarati!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo bi mi veoma drago! Ja mislim isto, prošao sam pakao i još ga prolazim jer ne mogu viđati svoju ćerkicu uz koju sam jako vezan, pa mi je baš potreban razgovor sa nekim ko to razumije, ko me može saslušati baš kao prijatelj! Možete slobodno poslati privatnu poruku na ovoj stranici da ostanemo u kontaktu a da se ne dopisujemo preko foruma. Na žalost ja Vama ne mogu dok se ne registrirate, a možda nekad dolazim i u Vaš grad! Naravno, nemam Vam namjeru dosađivati, ili bilo kako smetati! Od idućeg četvrtka sam u Velikoj Gorici, trenutno sam van zemlje, na službenom putu!

Puno pozdrava!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Hvala na pozdravu koji stiže iz " daleka bijela Svijeta", jedino ne znam kako da kontaktiramo drugacije osim preko foruma. Ne mogu vam se javiti od kuće jer posjetim legalis kad sam na poslu.

Ne razumijem kako da vam pošaljem privatnu poruku na ovoj stranici, a da se ne dopisujemo preko foruma.

Ako postoji način objasnite mi pa ću pokušati.

Nisam baš blizu Zagreba, malo sam istočnije, ali imam puno prijatelja u Zg ( iz studentskih dana ).

Posjetim Zagreb s vremena na vrijeme da vidim svoje prijatelje i popričam o starim vremenima.

Baš u Velikoj gorici imam prijateljicu kod koje mogu ostati par dana ( preko vikenda).

Pozdrav od anonimke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ispod moje poruke su dva gumba, jedan je profil a drugi PM, PRIVATNA PORUKA, koju ću onda samo ja dobiti i samo ja vidjeti! Tu mi možete poslati svoj e-mail ili nešto drugo, to neće dobiti niko osim mene i neće biti vidljivo drugim posjetiteljima. A sve dok se ne registrirate ja vama ne mogu poslati privatnu poruku. Evo i novosti o mom slučaju: podnio sam zahtjev za skrbništvo nad djetetom, čekao sam mjesec i pol da CZSS zakaže neku raspravu, a onda je moja bivša mrtva hladna tražila godišnji, navela to kao razlog zbog kojeg se ne može pojaviti tamo i oni su sve to odgodili! Za to vrijeme ja i dalje ne mogu vidjeti ćerku, i DJETE I JA PATIMO, a oni to razvlače kao da se radi o komadu namještaja, a ne o dječijim osjećajima! I poslije bih ja trebao vjerovati u sistem, trebao bih vjerovati kako oni rade za dobrobit djeteta!!! Lakse i brže je popraviti auto nego riješiti problem zapostavljenog djeteta koje STRAŠNO pati! To, izgleda, nikom nije naročito bitno! Četvorogodišnje dijete, po njima, može patiti još par mjeseci, kad već trpi sve do sad! I to ne u Zagrebu, gdje bi se mogli opravdati gužvom, nego u gradiću od dvadesetak hiljada stanovnika! Stvarno se brinu za dobrobit djece; treba im dva mjeseca da uopće pošalju neke pozive!

I ja imam puno veza istočno od Zagreba, rođen sam u ravnici!

Puno pozdrava! Od četvrtka sam u Gorici!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija