Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Split1984

Odlazak na sud...moze li se izbjeći?

Preporučene objave

Ako itko može mi odgovoriti bila bi kako zahvalna. Znači ....sinoć napuhala 0.82 (0.72) ,dobila mjesec plus 1000 kn.  Trenutno sam nezaposlena ali 20.3 krećem raditi sezonu kao vozač ....e sad ja ću pisati taj prigovor i puno mi je pomogao ovaj forum, sve sam nasla....osim jednog ...ako mi dodje odgovor da moram otići sucu za prekršaje....a to bude ovo ljeto i ja ne mogu doc, mogu li tražiti odgodu dolaska i voziti i dalje. Dali se ovi prekršaji rješavaju papirnato ili se ide na sud....to mi baš nije jasno. Puno puuuuuno hvala na svakom odgovoru.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Hvala puuuuunoooo na odgovoru....i molim te samo još jedna stvar...čisto iz iskustva jer vidim da daje s ovde dobre savjete....imam li šanse da sad odgovor na ovo i cili proces se rastegne do 11 miseca....odnosno misliš da je dobro da i molbu kažem da sam kriva i da nemam prigovor na novčani dio i da samo molim sud da mi ne uzima vozačku do 11 mjeseca zbog posla... U slučaju da se odgodi da proces ide brzo da sudac odmah to vidi....bi li mi ta molba i ne žaljenje na novčani dio pomogli da izguram do 11 sa vozačkom....što ti se čini? Puno hvala još jednom.

Podijeli ovu objavu

Dobre su šanse da se to otegne do 11. mjeseca, a ako hoćeš  rastegnuti, napišeš prigovor bez izjašnjavanja o krivnji, pa kad dobiješ poziv za sud pošalješ pisanu obranu. To će duže trajati jer sud ne može donijeti odluku odmah po prigovoru, pa sutkinja/sudac mora uklopiti tu tvoju raspravu u druge i sl. Jedino, ovisno o gužvi na sudu, to se tako možda otegne i do iduće sezone...

Podijeli ovu objavu

Svaka vam čast obojici na brzom odgovoru legende ste :-))))) Ništa onda ću ja priznat i molit ih samo za to da mi ne uzmu vozacku i da ću platit jer sezonu uvik radim a zimi stvarno nisam....pa bolje i da mi je i  uzmu nego da mi dogodine šta dodje u sezoni. Puno hvala još jednom na odgovorima :-))))

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this