Jump to content
Sign in to follow this  
asdfgh

stranci i sport

Preporučene objave

imam kompiča iz treče zemlje došel bi do mene .ima vizu (kratkotrajni boravak do 90 dana) takozvana turistička 

zanima me da li se može baviti sportom ( igrati nogomet u županijskoj ligi).ima čiste papire od svoga saveza.

da li kasnije može dobiti privremeni boravak na temelju volonterskog ugovora sa klubom,ništa profi nikakva lova nije u pitanju.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

kak dokazati da ima lovu ja moram garantirati kod javnog bilježnika ili?budu oni njega registrirali samo kaj ne može igrati cijelu sezonu jer u 180 dana samo 90 dana mu vrijedi kratkotrajni boravak i onda se mora vratiti a treba proći bar jedan dio priprema

on ima putno zdravstveno osiguranje ( maksimum vrijedi 3 mjes.) policija nešto mulja prvo su govorili da nakon 3 mjes. ako donese volonterski ugovor sa klubom može igrati i dobiti privremeni boravak,a sad govore da nema više volonterskog ugovora i da nemože igrati na turističku vizu (kratkotrajni boravak) kao da mu treba dozvola za rad kao profesionalcu makar  su  to amateri.ako ja garantiram za njega da ima gdje živjeti i sredstva za život da li može dobiti privremeni boravak pod drugim uvjetima

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this