Jump to content

napisani prigovor


Jaja63

Preporučene objave

Da li bi ovak prigovor bio OK'

Jasna xxxxxx

xxxxxxxxxx

10000 Zagreb

                                                           PREKRŠAJNI SUD U ZAGREBU

AVENIJA DUBROVNIK 8

10000 ZAGREB

Putem

POLICIJSKA UPRAVA ZAGREBAČKA

1.POSTAJA PROMETNE POLICIJE ZAGREB

Heinzelova 98,Zagreb

PREDMET:      xxxxxxxxxxxx

                        Prigovor na Prekršajni nalog

VEZA: Prekršajni nalog PU Zagrebačke, 1.PPP Zagreb, br. xxxxxxx

Poštovani,

Ovim putem podnosim prigovor na gore navedeni Prekršajni nalog kojim mi se stavlja na teret da sam dana 03.03.2018. počinila prekršaj kažnjim po čl.59.st.1 Zakona o sigurnosi prometa na cestama.

Svjesna sam težine počinjenog  prekršaja, koji  u potpunosti priznajem i kajem se za njega, a napominjem da sam prilikom približavanja semaforu na križanju Branimirove i Kružićeve ulice vidjela zeleno svjetlo. Kako je te večeri kolnik bio potpuno prekriven ugaženim snijegom,  i padala je solika ja sam se koncentrirala na vožnju da se prilikom ulaska na križanje ne bi neki auto ili tramvaj zaletio u mene,  i kad sam prošla zaustavnu liniju  nisam primjetila promjenu svetla na semaforu .Moja brzina kretanja je bila prilagođena uvjetima na cesti, vozila sam 30-40 km/h.

Dalje navodim da sam vozač 36 godina i u tom vremenskom periodu nikada  nisam počinila niti jedan prometni prekršaj, te da mi je vozačka dozvola neophodna za posao.

Molim vas da mi ukinete zaštitnu mjeru oduzimanja vozačke dozvole, te vas molim da mi zbog malih primanja smanjite iznos kazne, sve ovo je jako djelovalo na mene i  sa sigurnošću mogu tvrditi da ovakav prekršaj više neću činiti.

 

 

S poštovanjem

xxxxxxx

 

 

PRILOG:          Potvrda poslodavca

                        PK Kartica za 2017

 

 

U Zagrebu,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija