Jump to content

Poslje razvoda kako do novih papira za novi brak


Crna mala

Preporučene objave

Moje postovanje svima..Ovako neznam jesam li na pravom mjestu ali vjerujem da ima vas dobrih ljudi koji mi mogu pomoci u sljedecem pitanju..Ja sam HR drzavljanka udala sam se u BiH prije 5 godina i imam djete s tim covjekom...Razvela sam se prije 2.dana a u ponedjeljak cu dobiti pravomocnu presudu..djete je dodjeljeno meni,ja i on smo se sporazumno razveli e sad imam momka s kojim sam godinu dana u vezi ,to jeste zaruceni smo pa se moram vjencati do 01.05 da bih kci upisala u skolu sad smo u Becu ..upisati je nemogu ako se ne vjencam jer buduci muz mora u skoli da garantuje za moju kci...Zanima me i molim vas ako netko zna da mi odgovori na ovo mojje pitanje...sto sad trebam da uradim ,naime odvjetnik iz BiH mi kaze da sa ovom pravomocnom presudom trebam u HR sud da se proknjizi da sam razvedena u stranoj drzavi pa tek onda kod maticara da vadim ledicni list o slobodnom bracnom stanju...zanima me treba li mi za to odvjetnik,koliko se ceka da to prodje kroz hr sud i koliko kosta sve zajedno to...molim vas ako itko zna da mi pomogne sa svojim odgovorom unaprjed velikoooo hvalaa..??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija