Jump to content

Zagrebparking, opomena pred ovrhu za parkirališnu kartu koja datira iz 2013.godine


Tami17

Preporučene objave

Danas 12.3.2018. Sam saznala da mi sam na adresu na kojoj više ne boravim od 2015.g dobila Opomenu pred ovrhu za parkirališnu kartu koja datira od 31.01.2013. godine ?? Opomena poslana u 11 mjesecu 2017. Godine.

Ali ja tamo ne postojim...dakle nisam mogla dobiti pismeno niti sam obavijestena.

Sluzbeno, od 30.06.2015.g. imam stalno boravište na adresi u Zelini, a od 8 mjeseca 2015 u Zagrebu, boravište privremeno.

Neznam dali su već pokrenuli ovrhu za 100 kn, ali u svakom slučaju ja ni danas nebih znala za to pismeno, da slucajno nisam prošla po neke stvari na adresi na kojoj NE POSTOJIM!

Imam dilemu...dali da se javim ili se pravim mutava i kad dobijem obavijest o pokretanju ovrhe pozovem na zastaru radi krive dostave.

Neznam koje dokaze imaju jer ja nisam nikad dobila ni parking kartu.

Hvala

uređeno: od Tami17
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 59 minuta, Tami17 je napisao:

Danas 12.3.2018. Sam saznala da mi sam na adresu na kojoj više ne boravim od 2015.g dobila Opomenu pred ovrhu za parkirališnu kartu koja datira od 31.01.2013. godine ?? Opomena poslana u 11 mjesecu 2017. Godine.

pismeno (preporučeni i sa povratnicom ) obavjeti Zagrebparking da je tvoja adresa ? da ti sva pismenna šalju na navedenu adresu i  da neznaš o kakvom dugu se radi.

ako dobiješ  rješenje za ovrhu ( morala bi ga dobiti na navedenu adresu) podnesi prigovor i pozovi se na zastaru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija