Jump to content

PRIVATNOST NA INTERNETU


lena 34

Preporučene objave

Dobar dan,ja bi imala jedno pitanje pa ako se neko razumije može li da mi odgovori već nekoliko mjeseci sumljam da sam žrtva praćenja na instagramu i da se moje privatne stvari iznose na instagramu i intenetu i da me se promatra u vlastitom stanu i sramoti bila sam na policiji rekla da mislim da sam žrtva hakerskog napada na instagramu i to sve rekla oni su rekli da ne mogu ništa jedino su me poslali da idem provjeriti da li su mi mobitel ili kompjuter hakirani rekli su mi da nisu ali i dalje se nastavlja isto sad me zanima da li da idem kod odvjetnika i ima li smisla uopće bili se odvjetnik sa tim uopće bavio pošto mi je policija rekla da ne može ništa jer da nemaju dokaze tko je to ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 32 minuta, lena 34 je napisao:

Dobar dan,ja bi imala jedno pitanje pa ako se neko razumije može li da mi odgovori već nekoliko mjeseci sumljam da sam žrtva praćenja na instagramu i da se moje privatne stvari iznose na instagramu i intenetu i da me se promatra u vlastitom stanu i sramoti bila sam na policiji rekla da mislim da sam žrtva hakerskog napada na instagramu i to sve rekla oni su rekli da ne mogu ništa jedino su me poslali da idem provjeriti da li su mi mobitel ili kompjuter hakirani rekli su mi da nisu ali i dalje se nastavlja isto sad me zanima da li da idem kod odvjetnika i ima li smisla uopće bili se odvjetnik sa tim uopće bavio pošto mi je policija rekla da ne može ništa jer da nemaju dokaze tko je to ?

A da za pocetak obrisete profile sa drustvenih mreza

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Poštovanje, fotografije svoga djeteta ne objavljujemo suprug i ja na internetu. Njegova majka je objavila fotografiju naseg djeteta, zamolili smo je da je ukloni a ona neće namjerno jer nismo u najboljim odnosima. Šta možemo napraviti da je ukloni i da joj damo do znanja da je to kazneno djelo?Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, lena 34 je napisao:

Dobar dan,ja bi imala jedno pitanje pa ako se neko razumije može li da mi odgovori već nekoliko mjeseci sumljam da sam žrtva praćenja na instagramu i da se moje privatne stvari iznose na instagramu i intenetu i da me se promatra u vlastitom stanu i sramoti bila sam na policiji rekla da mislim da sam žrtva hakerskog napada na instagramu i to sve rekla oni su rekli da ne mogu ništa jedino su me poslali da idem provjeriti da li su mi mobitel ili kompjuter hakirani rekli su mi da nisu ali i dalje se nastavlja isto sad me zanima da li da idem kod odvjetnika i ima li smisla uopće bili se odvjetnik sa tim uopće bavio pošto mi je policija rekla da ne može ništa jer da nemaju dokaze tko je to ?

Nemojte biti u teorijama zavjere. Primate li ucjenu? Jeste li vidjeli što je snimljeno? Ono što objavite na instagramu je dostupno većem broju ljudi, čak i kad je acc privatan, te ste sami odgovorni za to. Doma vas ne snima nitko, ne špijuniraju kamere laptopa, nema kamera u stanu, to  ste gledali na filmu Snowden.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija