Jump to content

Promjena upravitelja zgrade


anchicka

Preporučene objave

Ukoliko je doslo do promjene upravitelja zgrade, o cemu me nitko nije obavijestio uopce nikako, te mi niti nikakve uplatnice za pricuvu nisu stizale na adresu na koju su mi prije tog od prijasnjeg upravitelja redovno stizale i bile placene, sto ce se dogoditi sa dugom i kamatama, te sto se tu moze i koja prava imam? Da bude jasno, nigdje mi nisu nikakve uplatnice slali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , anchicka je napisao:

Ukoliko je doslo do promjene upravitelja zgrade, o cemu me nitko nije obavijestio uopce nikako, te mi niti nikakve uplatnice za pricuvu nisu stizale na adresu na koju su mi prije tog od prijasnjeg upravitelja redovno stizale i bile placene, sto ce se dogoditi sa dugom i kamatama, te sto se tu moze i koja prava imam? Da bude jasno, nigdje mi nisu nikakve uplatnice slali.

od predstavnika suvlasnika traži kopiju međuvlasničkog ugovora ili aneks  starog ugovora. u njemu bi trebalo biti  navedeno ko je upravitelj zgrade. pismeno traži dostavu uplatnica za plaćanje pričuve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija