Jump to content

Oduzimanje tablica radi neregistriranog vozila


Mars1404

Preporučene objave

Ekipa zanima me kakav je postupak u vezi ove moje price. Prije nego sam kupio auto zamolio sam prodavatelja , jer papiri nisi bili na njemu da ga prepise na sebe,sto je vl.ucinio i dobio nove tablice koje je tjekom kupoprodajnog ugovora ostavio meni novom vlasniku.E sad registracija mi je istekla prije tri mj. Zaustavili su me inspektori (ne prometna) i oduzeli tablice. Rekli su mi da postom cu dobit kaznu,sad sto mene muci je kakav je postupak da mi se vrate tablice jer zelim registrirat auto. Da li itko zna sta da radim ili da odem do mupa(mrsko mi)pa pitam njih. Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je kupoprodaja pokrivena ugovorima, odeš na tehnički i obaviše produženje prometne (prijenos i osiguranje), dobiješ pečat na potvrdu koju si dobio od policije, pa odeš na policiju da ti vrate reg. pločice.

Ovo je, naravno, ako ti je policija oduzela tablice samo radi isteka prometne i ako su ti dali potvrdu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sivko radi se o inspektorima za narkotike,a zaustavljen sam deset metara ispred kuce.Nisam bas omiljen u oku policije pa ni meni nije puno toga jasno. Oduzeli su mi tabl.poslje pretresa (nisu nista nasli) u svezi prekrsaja /238/ stavka 1 kaznjivo po cl./238/ stavak 7.a oduzete su radi isteka prometne za vise od petn.dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je sto pise na papiru,ja imam neke neplacene kazne ovo mi jos nije trebalo ali sta ces,u medjuvremenu uspio sam ih dobit telefonski , da bi mi rekli da cu dobit tablice kad platim kazne? mislim si zelim registrirat auto prepisat cu ga na oca im kazem . Oni tad neka on dodje po njih ili ce bit na salteru. Ne kuzim sad da li ja mogu registrirati auto ako ne glasi na mene ? Meni se to cini malo vjerovatno,dosada sam vjerovao da je nastupila zastara ali nije.Najgore je sto sam vlasnika zeznuo s time . Eto neznam ni da li probne mogu dobit jer auto dosada nije imao kazne,kako cu ga odslepati itd ako ima tko nekakvo iskustvo rado cu ga saslusati. Da sam napravio neku nesrecu ili jurio ajde ali ovako sređivao sam auto za teh.i koristio ga jedino da curu odvedem na porod . Nisam se vozio po gradu nego po sporednim ulicama maksimalno izbjegavajuci promet ako bi po hitnoci morao upotrijebit auto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drot u pravu si!                Sivko ima smisla       hvala decki                                                To je sto pise na papiru,ja imam neke neplacene kazne ovo mi jos nije trebalo ali sta ces,u medjuvremenu uspio sam ih dobit telefonski , da bi mi rekli da cu dobit tablice kad platim kazne? mislim si zelim registrirat auto prepisat cu ga na oca im kazem . Oni tad neka on dodje po njih ili ce bit na salteru. Ne kuzim sad da li ja mogu registrirati auto ako ne glasi na mene ? Meni se to cini malo vjerovatno,dosada sam vjerovao da je nastupila zastara ali nije.Najgore je sto sam vlasnika zeznuo s time . Eto neznam ni da li probne mogu dobit jer auto dosada nije imao kazne,kako cu ga odslepati itd ako ima tko nekakvo iskustvo rado cu ga saslusati. Da sam napravio neku nesrecu ili jurio ajde ali ovako sređivao sam auto za teh.i koristio ga jedino da curu odvedem na porod . Nisam se vozio po gradu nego po sporednim ulicama maksimalno izbjegavajuci promet ako bi po hitnoci morao upotrijebit auto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija