Jump to content

Promjena brave


dinakapetanovic@yahoo.com

Preporučene objave

Suprug je promijenio bravu na vratima i na taj nacin mi zeli zabraniti ulazak u stan.Stan je na njegovo ime i dobio ga je kao ratni vojni invalid .Tada je bio u braku samnom i imali smo dvoje djece tako da je odgovarajucu kvadraturu dobio na mene i djecu.Nismo razvedeni.Dali on ima pravo zabraniti mi na taj nacin ulazak u stan i dali ja mogu zvati policiju .Sve moje stvari nalaze se u stanu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , dinakapetanovic@yahoo.com je napisao:

.Stan je na njegovo ime i dobio ga je kao ratni vojni invalid .Tada je bio u braku samnom i imali smo dvoje djece tako da je odgovarajucu kvadraturu dobio na mene i djecu.Nismo razvedeni.Dali on ima pravo zabraniti mi na taj nacin ulazak u stan i dali ja mogu zvati policiju .Sve moje stvari nalaze se u stanu.

koliku invalidnost ima? ako ima 80% i više stan je dobio od Hrvatske. stan je njegova osobna imovina.

ako ima manje od 80% invalidnosti( do 70%) stan je morao otkupiti. tada možeš  tražiti podsjelu bračne stečevine

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, drot13 je napisao:

Da, ako stanuješ tamo, ne smije ti promijeniti bravu i možeš prijaviti policiji.

Ali morali bi znati što znači "trenutno sam u Njemačkoj"...

Ja trernutno radim u Njemackoj i tu sam 6 mjeseci.Sad dolazim na godisnji i on mi zabranjuje ulaz u stan.Losi bracni odnosi,maltretiranje psihicko i fizicko dugi niz godina su razlog zbog kojeg sam morala ici raditi u Njemacku.Razvod nisam trazila i ne znaci mi nista,a nisam ni u financiskoj situaciji da se mogu razvlaciti po sudovima.

 

, bovu je napisao:

koliku invalidnost ima? ako ima 80% i više stan je dobio od Hrvatske. stan je njegova osobna imovina.

ako ima manje od 80% invalidnosti( do 70%) stan je morao otkupiti. tada možeš  tražiti podsjelu bračne stečevine

Invalid je 70 % i stan je otkupljen od kad smo u braku

 

 

, Željac047 je napisao:

Nema pravo, probajte to riješiti na način da Vam djeca pomognu, urazume ga, a ako tako ne bude išlo, pozovite policiju...

Djeca se ne zele petljati nazalost jer one zive sa njim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija