Jump to content

T-mobile tužba


Ram123

Preporučene objave

Da li je išao ovršni postupak i da li ste uložili prigovor na možebitno Rješenje o ovrsi....?

Malo nejasno kako bi T-mobile radi neplaćenih računa "samo tako" pokrenuo parnični postupak protiv Vas..., jedino ako je tada sud rješavao tražbine, a ne JB, pozovite se na zastaru sukladno ZOO-u računi za telekomunikacije zastarijevaju za godinu dana od dospijeća ako nije doneseno pravomoćno Ovršno rješenje..

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pardon, tako je. prijedlog za ovrhu je stigao 2011.g na kojeg sam prilozio zalbu posto ne priznavam racune koje nikada vidio nisam, a kamoli dug koji je na njima napravljen. oslobodjen sam ovrhe 2011.god i nakon toga nikakvih informacija o temi nisam dobio i evo nedavno poziv na sud. da li je moguce da mog naplatiti od mene preko suda dug za koji nemam blage veze kako je nastao uopce

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To sam i pretpostavljao, Vama je došao Prijedlog za ovrhu pokrenut od strane T-mobila pokrenut kod JB, a na pozadini (plavo-sitnija slova-zadnja stranica) Vam piše Rješenje o ovrsi, te pravni lijek - prigovor u roku od osam dana od primitka rješenja....

Vi ste stavili prigovor na to Rješenje JB, javni bilježnik je kompletan spis (predmet), temeljem Vašeg prigovora, dostavio sudu, sud je poništio to Rješenje i dalje sve teče u parničnom postupku na sudu...

Da rezimiram, Vi ste stavili prigovor koji je otišao na sud i sud je stavio Rješenje JB van snage, te se dalje vodi kao parnični postupak kod suda, dakle dobili ste sudski poziv za taj predmet u kojem se strogo držite navoda u Vašem prigovoru (zastare kako ste napisali)...

Sretno..!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija