Jump to content

Privatni put-pravo sluznosti


markobenetton@gmail.com

Preporučene objave

Pozdrav

Kupio sam poljoprivredno zemljište(označeno crveno na slici)do kojeg vodi privatni put (upisan u zemljisnim kao put). Od bivseg vlasnika(nije vlasnik puta)nisam dobio potvrdu prava služnosti. Inače taj put vodi do vise čestica i dva legalizirana objekta.

Zanima me dali mi se može zabranit prolazak putem???

Molim pomoćScreenshot_20180318-145423.thumb.png.dd202914883f77b45e8ee67b33d6f74b.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 41 minuta, markobenetton@gmail.com je napisao:

Pozdrav

Kupio sam poljoprivredno zemljište(označeno crveno na slici)do kojeg vodi privatni put (upisan u zemljisnim kao put). Od bivseg vlasnika(nije vlasnik puta)nisam dobio potvrdu prava služnosti. Inače taj put vodi do vise čestica i dva legalizirana objekta.

Zanima me dali mi se može zabranit prolazak putem???

Molim pomoćScreenshot_20180318-145423.thumb.png.dd202914883f77b45e8ee67b33d6f74b.png

Evo jos jedna slika. Hvala unaprijed

Screenshot_20180315-153406.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , markobenetton@gmail.com je napisao:

Pozdrav

Kupio sam poljoprivredno zemljište(označeno crveno na slici)do kojeg vodi privatni put (upisan u zemljisnim kao put). Od bivseg vlasnika(nije vlasnik puta)nisam dobio potvrdu prava služnosti. Inače taj put vodi do vise čestica i dva legalizirana objekta.

Zanima me dali mi se može zabranit prolazak putem???

Molim pomoćScreenshot_20180318-145423.thumb.png.dd202914883f77b45e8ee67b33d6f74b.png

Ako je put ucrtan i imate upisanu služnost, ne može vam nitko osporavati pristup.

Čini se da je tamo već počela parcelacija za gradnju naselja, kad ima toliko ucrtanih puteva. Razlog više da nemate brige.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija