Jump to content

Skrbništvo i odlazak majci u Njemacku


Cyberstuff

Preporučene objave

Poštovani,

Dijete živi sa mnom u hrvatskoj i završit će osnovnu školu u Hrvatskoj ove godine. Nakon toga bi išao moj sin majci u Njemačku.

Moje pitanje je, da li su potrebni neki papiri ili rješavanje skrbništva jer smo mi razvedeni duže vrijeme i meni je dato skrbništvo. Ja nemam ništa protiv da sin ode k majci.

Cijelu osnovnu školu sam ga odgajao i vrijeme je da sam odlucuje a ima u Njemačkoj i malog polubrata sad kojeg jako voli.

Hvala unaprijed na odgovoru.

uređeno: od Cyberstuff
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , Cyberstuff je napisao:

Poštovani,

Dijete živi sa mnom u hrvatskoj i završit će osnovnu školu u Hrvatskoj ove godine. Nakon toga bi išao moj sin majci u Njemačku.

Moje pitanje je, da li su potrebni neki papiri ili rješavanje skrbništva jer smo mi razvedeni duže vrijeme i meni je dato skrbništvo. Ja nemam ništa protiv da sin ode k majci.

Cijelu osnovnu školu sam ga odgajao i vrijeme je da sam odlucuje a ima u Njemačkoj i malog polubrata sad kojeg jako voli.

Hvala unaprijed na odgovoru.

unatoč odluci  suda vi se možete drugačije dogovoriti.

bitno da se radi na dobrobit djeteta. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ruby_Danderfluff je napisao:

Tada bi bilo dobro da i na sudu ishodite promjenu skrbništva, uredite susrete i druženja i alimentaciju, da ne bi kasnije bilo problema s institucijama i bivšom suprugom.

Svakako je na sudu potrebito zatraziti promjenu odluke o roditeljskoj skrbi, ne samo iz razloga placanja uzdrzavanja i zivota sa drugim roditeljem u odnosu na sadasnju, vazecu odluku, vec i vrijeme i nacin druzenja sa Vama kao roditeljem, jer zasigurno sud ne moze donijeti odluku da se dijete ne vidja i druzi sa drugim roditeljem, jer bi tada bilo prekrseno jedno od djetetovih temeljnih prava zagarantiranim Obz kad isto odlazi u inozemstvo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija