Jump to content
Nikola1245

Krada u hervisu

Preporučene objave

Naime ukrao sam nesto iz hervisa danas i zapistalo je onaj senzor na sta sam ja otrcao iz city centra sad me zanima ako vratim to sta je ukradeno ocu li snositi kakve posljedice

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Naime ukrao sam tenisice od 999kuna i dok sam izlazio je zapistao onaj senzor a ja sam samo produzio van ali su me kamere snimile sada me zanima dali mr mogu naci preko kamera i sta bi bilo najbolje da napravim jer sam jos uvjek maloljetan

Podijeli ovu objavu

Moje isprike mobitel mi steka pa sam vise tema objavljivao i zanima me kako bi oni mogli saznat ko sam ja ako me nisu uhvatili imaju samo moju snimku s boka i sa leda

Podijeli ovu objavu

Ako si se kretao po trgovini, imaju snimke iz svih kutova, a kamere su i po ostatku trgovačkog centra.

Zašto ne kažeš svoje pravo pitanje? Pitanje je mogu li te uhvatiti, zar ne? Mogu, pogotovo ako si već imao problema s trgovinama ili s policijom, pa te netko prepozna (sada ili kad opet tamo odeš) na snimci.

Ako već nećeš vratiti ukradeno, nemoj više odlaziti u njihove dućane.

Podijeli ovu objavu

Imao sam problema sa 15 godina u intersparu ali nisam niti uspio iznjeti van te sma bio samo zapisan kod njihovih zastitara ...sada vratio bih i ovo ali neznam kako????

I kada bi bio krajnji rok da vratim to bez sankcija ako znate?

Uređeno od Nikola1245

Podijeli ovu objavu

Najbolje postupiti kao što je Sivko naveo plus isprika (usmena ili pisana).

I manite se toga, kao maloljetna osoba zasada uživate određene "beneficije", ali to neće vječno trajati.

Podijeli ovu objavu

, G-man je napisao:

Najbolje postupiti kao što je Sivko naveo plus isprika (usmena ili pisana).

I manite se toga, kao maloljetna osoba zasada uživate određene "beneficije", ali to neće vječno trajati.

Poštovani.imam jedno pitanje.naime radi se o mom prijatelju.on je nedavno iz jednog trgovačkog.centra otuđio robu u vrijednosti od 10.kn.uhvatio ga zaštitar zapisao i pustio.sad njega zanima oče li imat kakvi posljedica? Hvala.

Podijeli ovu objavu

Prije 2 minuta, drot13 je napisao:

Ako se ne ponovi, neće. Zaštitari te i drugih trgovina će razmijeniti njegove podatke i malo više paziti ako ga uoče i to je to...

A ako to ponovi koja je kazna premda se radi od 10.kn.? Hvala

Podijeli ovu objavu

A cuj 10 kn je isto krada samo ga mora covjek privatno tuziti, sto vjerojatno nece jer je iznos premali.

A na sudu se, uz dobre advokate, moze izvuci na beznacajno kazneno djelo.

U svakom slucaju to nije dopustenje za kradu male vrijednosti.

+ 10 po 10 kn u istoj trgovini pod odredenim uvjetima spada pod produljeno kd krade pa se iznosi zbrajaju.

Podijeli ovu objavu

Prije 45 minuta, Nida je napisao:

A cuj 10 kn je isto krada samo ga mora covjek privatno tuziti, sto vjerojatno nece jer je iznos premali.

A na sudu se, uz dobre advokate, moze izvuci na beznacajno kazneno djelo.

U svakom slucaju to nije dopustenje za kradu male vrijednosti.

+ 10 po 10 kn u istoj trgovini pod odredenim uvjetima spada pod produljeno kd krade pa se iznosi zbrajaju.

O.k.kako mi je reka nije mu prvi u tom centru.ali da su ga prvi put zapisali i slikali osobnu.i kaže da je unazad 2.-3.puta isto tako po 10.kn.al ga nisu prije uvatili.mogu li ga tužiti.? Hvala.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad