Jump to content

Ovrha


Sanjasaric2308

Preporučene objave

prije 15 sati , Sanjasaric2308 je napisao:

Postovani,sta banka radi ako niste u mogucnosti vracati kredit

Ako se ne naplati, otkažu kredit i pošalju vam cijelog na naplatu. Tada slijedi rješenje o ovrsi na kojeg možete prigovoriti( pa slijedi parnica) ili ne prigovoriti, čime rješenje postaje pravomoćno 8 dana nakon primitka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 34 minuta, Sanjasaric2308 je napisao:

Sta nakon blokade i ovrhe ako se nemaju od cega naplatit.Moze li se kako dogovarati

Poštovani, savjetujem Vam da pokušate poslati dopis s obrazloženjem i molbom za eventualni poček, nemate što izgubiti. Odgovor biste trebali dobiti bilo pozitivan ili negativan.

A što se tiće daljnjeg postupka ovrhe u slučaju da ne postignete dogovor, pričekajte kolege koji će Vam navedeno obrazložiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A oko 8000 kn,kod  svake nove uplate mi se cini da je iznos isti.Znaci,uplatim 400 kn,dug je opet isti.Kao da se vrtim u krug.A za kredit sam pitala jer ne znam kako se sa njima dogovoriti.Bitno mi je samo da otpacujem sama pa makar i ako je pod ovrhom,mjesecno kako mogu jer ovako ne mogu kredit i eos nikako podmirit a nebih htjela da me sada progone ko ludi zbog ovrha vec da mjesecno uplacujem i smanjujem dug

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Sanjasaric2308 je napisao:

Ne zele se dog,samo me zivkaju stalno ,ja uplacujem 300-400 kn i iduci misec opet isti iznos imam.Pa tako mi i pod ovrhon moze bit.Bar me nitko nebi zvao svako tri dana

Krivo radite, prestanite placati minimalne iznose. ignorirajte pozive i cekajte trenutak kada cete imati vise novaca za dogovor i jednokratno zatvaranje duga, svejedno da li ce dug biti van ovrhe ili ovrsen. 

 

prije 15 sati , Sanjasaric2308 je napisao:

Pozz,kolike su kamate kada dug stoji na Fini.Rekli su mi danas iz Eos Matrixa da je dan 200 kn.Dali je to istina ili samo plase takvim informacijama

Ne plase Vas, jesu tolike su cca....ukoliko se nista ne skida sa ovrsenog racuna u korist ovrhovoditelja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Marta01 je napisao:

Krivo radite, prestanite placati minimalne iznose. ignorirajte pozive i cekajte trenutak kada cete imati vise novaca za dogovor i jednokratno zatvaranje duga, svejedno da li ce dug biti van ovrhe ili ovrsen. 

To je i moj savjet.

 

prije 9 sati , Marta01 je napisao:

Ne plase Vas, jesu tolike su cca....ukoliko se nista ne skida sa ovrsenog racuna u korist ovrhovoditelja

200kn po danu ?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
prije 4 sati , Sanjasaric2308 je napisao:

Znaci,jutroa mi od Eosa dolazi postom da moram platit cijeli iznos jer sam preskocila jednu ratu a dosad sve uplacivala uredno.Kako sada dalje,hoce se htjet dogovoriti tko to zna

Ne morate Vi nikome ništa plaćati, ako nemate financijske mogućnosti.

Dogovarajte se sa njima kada ćete biti u mogućnosti platiti cijeli iznos jednokratno sa dogovorenim otpisom.

Do tada ostavite sve neka stoji na blokiranom tekućem računu. I prestanite uplaćivati male mjesečne iznose.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Sanjasaric2308 je napisao:

Znaci,jutroa mi od Eosa dolazi postom da moram platit cijeli iznos jer sam preskocila jednu ratu a dosad sve uplacivala uredno.Kako sada dalje,hoce se htjet dogovoriti tko to zna

Ne trebate postupati po njihovi dopisima, radije zatražite da Vam dostave sveukupan obračun potraživanja na ime tog duga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija