Jump to content

dug za vodu pethodnog vlasnika sana


Dejo99

Preporučene objave

dakle problem je sto bivsi vlasnici nisu placali racune za vodu i ja sad kao novi vlasnik ne mogu prenesti racun na svoje ime dok god se ne podmiri staro dugovanje.

zanima me dali postoji ikakav nacin da se racuni prenesu na moje ime a za dug neka se treti i dalje ona osoba koja ga je i napravila

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Dejo99 je napisao:

dakle problem je sto bivsi vlasnici nisu placali racune za vodu i ja sad kao novi vlasnik ne mogu prenesti racun na svoje ime dok god se ne podmiri staro dugovanje.

zanima me dali postoji ikakav nacin da se racuni prenesu na moje ime a za dug neka se treti i dalje ona osoba koja ga je i napravila

troškove nastale korištenjem stana/kuće plaća  vlasnik ili korisnik stana ako se tako ugovori.

vlasnik stana si od datuma upisa vlasništva i od tada imaš obvezu plaćati troškove nastale u stanu.

predhodni vlasnik je imao dug i mora ga podmiriti (ako  nije nastupila zastara).

pismeno traži od distributera da račun za vodu šalje  na tvoje ime od dana sklapanja kupoprodajnog ugovora.

dostavi ima stanje vodomjera u trenutku preuzimanja stana.

dugovanje bivšeg vlasnika neka naplate ovrhom (ako nije nastupila zastara potraživanja duga).

prožatelju uslge javne opskrbe  vodom je jednostavnije da bilo ko plati dug.možda je nastupila zastara za dug bivšeg vlasnika pa na taj način hoče da poprave svoj nemar.  

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija