Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

sused

Razvrgnuće suvlasničke zajednice

Preporučene objave

Molim za pomoć, a vezano za razvrgnuće suvlasničke zajednice.

Predmetna čestica zove se pašnjak i ona se godinama ne obrađuje i postala je divlje smetlište.

Radi  se o površini 3000 čhv koja je bila podijeljena na dva  brata svakome 1500 čhv. Naknadnom diobom dijelilo se na njihove potomke itd.

U tim diobama i kupnjom stekao sam 750 čhv od kojih 375 čhv obrađujem, a ostalih 375 čhv koje sam kupio stoji pusto. U namjeri da taj pusti  dio stavim u funkciju tj. da počistim i nešto zasadim počeli su se protiviti ostali suvlasnici (2/10). Nitko od njih ništa ne obrađuje već i sami bacaju smeće svud uokolo po toj čestici. Za razvrgnuće suvlasničke zajednice nitko nije zainteresiran osim mene zato me zanima što napraviti da se ta trakavica jednom riješi?

20170323_101357.jpg

20170706_200913.jpg

Uređeno od sused

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 7 minuta, sused je napisao:

Za razvrgnuće suvlasničke zajednice nitko nije zainteresiran osim mene zato me zanima što napraviti da se ta trakavica jednom riješi?

Kao što i sami kažete,razvrgnuti suvlasništvo sudskim putem na vaš prijedlog(predlagatelj),u kojem postupku ostale suvlasnike navodite kao protustranke.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad