Jump to content

kaznena prijava


hrvojeli

Preporučene objave

pozdrav svima,

Zanima me imate li za preporuciti nekog odvjetnika koji je dobar u sudskim sporovima? 

Imam jednog gradjevinara za tuziti koji je pokupio lovu i vise se ne javlja facepalm.gif .. inace imam s njim ugovor.. ime.. prezime.. adresa.. oib.. potpis.. do kad su radovi trebali biti gotovi i naravno lovu koju je dobio. naravno nikad ni racun nije izdao i sreca pa sam potpisao ugovor s njim za svaki slucaj a ne s njegovom firmom koju je u medjuvremenu zatvorio... 

hvala svima unaprijed
Hrvoje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ukoliko ovome pristupite kroz kazneno-pravni aspekt priče, onda vam realno odvjetnik i ne treba, dovoljno je podnijeti kaznenu prijavu DORH-u, iako biste prije toga morali pokušati ishoditi ispunjenje dugovane vam obveze, u protivnom će vam DORH odbaciti kaznenu prijavu. Ako idete putem instituta građanskog prava, onda vam je odvjetnik potreban, iako prema ovom šturom opisu, vi ne biste trebali imati problema da uspijete u sporu, jedino je upitno pitanje naplate (ima li ovaj štogod od imovine).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija