Jump to content
Totalna Parezija

Privatne poruke (inbox) - problem

Preporučene objave

prije 10 sati , Totalna Parezija je napisao:

Pokušao sam drugom korisniku poslati poruku, ali Legalis kaže da mi je sandučić pun i da izbrišem poruke. Kad to pokušam, vidim samo jednu poruku.

Funkcioniraju li poruke uopće?

...poruke funkcioniraju na način da ako jednoj osobi pošaljete poruku možete se s njom dopisivati "koliko god hočete"....nisam testirao krajnju mogućnost.....ako Vam netko još pošalje poruku možete i s njim nastaviti se dopisivati koliko želite....i neće vam pokazivati pun sandučić bez obzira imali npr 30 poruka.....

međutim ,ako pošaljete meni samo jednu poruku,više nikome ne možete poslati drugu dok god ne obrišete moju jednu poruku...zbog jedne jedine poruke izbacuje pogrešku ,odnosno da je sandučić pun......dok s druge strane ,kako sam iznad opisao možete imati i 50 poruka neće biti sandučić pun...

ovo sam samo napisao da se ne mučite s tim jer je to jednostavno tako već duže vrijeme...

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Trenutno u inboxu imam razmijenjene poruke sa 25 korisnika, od kojih sa svakim barem 2 ili 3, a popunjenost inboxa je 84%. Nešto sam ja započeo, a nešto drugi...

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad