Jump to content

Uznemiravanje


Zajo1

Preporučene objave

Nisam zvao policiju kada me ošamarila, al zvali smo prije toga par puta, zadnji puta kada je sam ujak mjerio po dvoristu i glumio geodetu, počeo rezati bor...pa sam mu te kolce i špagu maknuo pa je nasrnuo na mene, nije ništa bilo, ali sam mu ja rekao da ne može to raditi, da to radi službena osoba po zakonu...te sam rekao da samo preko mene mrtvog bude tak glumio gazdu po dvoristu, na što je on odgovorio, budem ja tebe rješio...pozvali smo policiju i prijavili prijetnju, jer je nasljedio nekakvo oružje te smo se bojali...zavrsili na policiji, ja dao izjavu a njega zadržali na par sati, od tog dana je puno mirniji, mozda je dobio neku uvjetnu kaznu ili sl. A mogao je i u zatvoru završit kolko sam čuo...ali ujna je največi provokator, nema mira i stalno im nešto smeta, ništa u miru ne možemo raditi a da se ne javi i dobacuje i vrijeđa, a u pitanju je zapravo ljubomora i ljudski jal, i tako več jedno 50 godina...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po meni najbolje bi bilo da pokrenete privatni kazneni progon privatnom tužbom za uznemiravanje i prijetnje, a kao dokaz priložite zapisnik policije koji zatražite od njih, inače, ako je tako kako opisujte, vjerujte, nikada se nećete toga riješiti dok ih ne "nagazite" sudskim putem, jer je razvidno da su tu jako narušeni međuljudski odnosi, a čini mi se da su u pitanju, i imovinsko-pravni odnosi koje Vam ni na koji način policija ne može riješiti....

Najbolje bi bilo da to riješite mirnim putem, ali očito da oni nisu spremni za to, onda Vam preostaje jedino opcija koju sam Vam naveo ili da trpiti te njihove provokacije, bahatosti, uvrede, prijetnje i sve ostalo što opisujete...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija