Jump to content

problem sa izvodjacem radova


Robin hood 23

Preporučene objave

Pozdrav svima. 

Imam nastalu sitauciju sa izvodjacem radova za pvc stolariju. Naime radi se o ugradnji dvaju vanjskih otvora, nakon sto je izvodjac uzeo mjere i ugradio prozore ali sa velikom greskom. Pri mjerenju su krivo uzete mjere, i montazeri su takve prozore ugradili, znaci prozori nisu dosli izmedju zidova nego su ostali u prostoriji nekih 5 cm (moram napomenuti pri ugradnji istih da nisu odradili posao ni silikoniranja, nisu stavljene ni ukrasne kape na britvele, i nisu prozori u pravilnom polozaju nisu u liviju i jako puno drugih problema). Uz sve vec navedeno moram i napomenuti da to sve vec traje 3 mjeseca od moje uplate avansa, iako je rok isporuke bio mjesec dana.... Mene zanima da li postoji mogucnost tuzbe, da tuzim izvodjaca radova za nastalu situaciju, jer nakon i pustih obecanja da ce mi rijesiti problem isti nije rijesen, a nakon sto sam i kontaktirao vlasnika firme da vidimo za ostatak izvodjenja radova, rjesavanje problema, i na moje pitanje za popust bezobrazno me otpilio....  pa bi volio ako netko moze da mi da savjet kakva je daljnja procedura za dignuti tuzbu, koga kontaktirati, kakva su moja prava u ovom slucaju i moguca zadovoljstina? 

Unaprijed hvala svima na odgovorima!

Lijep i srdacan pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Robin hood 23 je napisao:

Pozdrav svima. 

Imam nastalu sitauciju sa izvodjacem radova za pvc stolariju. Naime radi se o ugradnji dvaju vanjskih otvora, nakon sto je izvodjac uzeo mjere i ugradio prozore ali sa velikom greskom. Pri mjerenju su krivo uzete mjere, i montazeri su takve prozore ugradili, znaci prozori nisu dosli izmedju zidova nego su ostali u prostoriji nekih 5 cm (moram napomenuti pri ugradnji istih da nisu odradili posao ni silikoniranja, nisu stavljene ni ukrasne kape na britvele, i nisu prozori u pravilnom polozaju nisu u liviju i jako puno drugih problema). Uz sve vec navedeno moram i napomenuti da to sve vec traje 3 mjeseca od moje uplate avansa, iako je rok isporuke bio mjesec dana.... Mene zanima da li postoji mogucnost tuzbe, da tuzim izvodjaca radova za nastalu situaciju, jer nakon i pustih obecanja da ce mi rijesiti problem isti nije rijesen, a nakon sto sam i kontaktirao vlasnika firme da vidimo za ostatak izvodjenja radova, rjesavanje problema, i na moje pitanje za popust bezobrazno me otpilio....  pa bi volio ako netko moze da mi da savjet kakva je daljnja procedura za dignuti tuzbu, koga kontaktirati, kakva su moja prava u ovom slucaju i moguca zadovoljstina? 

Unaprijed hvala svima na odgovorima!

Lijep i srdacan pozdrav!

pismeno(preporučeno i sa povratnicom. što čuvaš  sa kopijom pismena) tražiš otklanjanje nedostataka u roku x 

pod prijetnjom raskida ugovora.

ako ne izvrši popravke  nadležnom sudu podnijeti tužbu za raskid ugovora.

pročitaj Zakon o obveznim odnosima čl.361. i dalje.

odvjetnik bi dobro došao. 

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija