Jump to content

SOR i ovrha


Mart12345

Preporučene objave

Evo ovako,trenutacno se osposobljavam za rad,primam drzavnu pomoc,a ne placu i imam dug iz 2011god u tele 2 koji je preuzeo eos matrix...gospoda su nasla gdje se strucno osposobljavam i poslali na sefovo ime taj moj dug i prijetnje ,ako sef ne bude uplacivao 1/3 moje place da ce njemu sjest na racune... Mene sad zanima sta ja mogu napravit po tom pitanju? Ovo su bas prijetnje i mom sefu i meni...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Mart12345 je napisao:

Evo ovako,trenutacno se osposobljavam za rad,primam drzavnu pomoc,a ne placu i imam dug iz 2011god u tele 2 koji je preuzeo eos matrix...gospoda su nasla gdje se strucno osposobljavam i poslali na sefovo ime taj moj dug i prijetnje ,ako sef ne bude uplacivao 1/3 moje place da ce njemu sjest na racune... Mene sad zanima sta ja mogu napravit po tom pitanju? Ovo su bas prijetnje i mom sefu i meni...

dali si dobio rješenje o ovrsi (od Tele2 ili Eos)?

po dopisu / prijetnji nisu dužni postupiti.

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Predmet je izvansudska ovrha od eos matrixa koju je dobila moja sefica,ja apsolutno nista nisam dobila,jesan nesto 2012 god,ne sjecam se vise.al mene moja sefica ne placa nit se ja vodim kao zaposlena osoba,samo san 2god na strucnom osposobljavanju za rad i drzava mi daje mjesecno pomoc...znaci po meni su oni ovo drzavi morali poslat,a ne mojoj sefici...ona jedino sta meni daje,prenosi svoje znanje na mene i apsolutno vise nikakav trosak nema...

uređeno: od Mart12345
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija