Jump to content

Pronadjena marihuana


Stari12

Preporučene objave

Pozdrav,

Imam 20 god i prije nekoliko dana prilikom pretresa je pronadjena vrecica sa 5.1 g marihuane koju sam pokusao odbaciti od sebe. Mene i trojicu prijatelja su odveli u postaju,vozac je testiran na drogu i negativan je,ostali nismo testirani. Policajac je spomenuo kaznu u iznosu od 5000kn,no dobio sam samo papir o oduzimanju predmeta. Zanima me koliku kaznu da ocekujem? 

Kao maloljetnik sam osudjen za racunalnu prijevaru te sam zbog toga imao izrecenu mjeru dobrotvornog rada. Hvala svima na pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da,dobio sam samo taj 1 papir gdje pise da mi je oduzeta vrecica sa sadrzajem. Da li ima sanse da mi se u potpunosti ukine novcana kazne i da dobijem mjeru odvikavanja od ovisnosti? Nedavno sam dobio kaznu za voznju koju jos otplacujem tako da bi zelio smanjiti ovu koliko je moguce jer jednostavno ne mogu ustdjeti toliko novaca u tako kratkom vremenu

uređeno: od Stari12
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ili ćeš dobiti prekršajni nalog na koji ćeš se moći žaliti ili ćeš dobiti poziv za sud, pa ćeš na ročištu moći reći što želiš.

U svakom slučaju, imat ćeš priliku nešto reći, a postoje šanse i da prođeš bez novčane kazne, samo s liječenjem. Međutim, za to je jako mala vjerojatnost...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija