Jump to content

Raskid ugovora i oprost penala


Tyrion123

Preporučene objave

Poštovani,

Trebao bih pomoć oko jednog slučaja koji se desio prošle godine u 11 mjesecu jer ne znam što bih više učinio. Naime, meni su ukradeni dokumenti i slučaj je prijavljen policiji. Moji dokumenti su zloupotrebljeni i otvoren je pretplatnički ugovor na moje ime i prezime. Operater priznaje taj ugovor kao valjan jer je sklopljen s valjanom dokumentacijom (no shit) i kako sam blokirao samu uslugu nakon nekog vremena smatralo se da sam ga jednostrano raskinuo, ali bez da mi se penali opraštaju. Operater mi ne želi dati kopiju ugovora, jednostavno izbjegavaju to. Prvo sam ga tražio u centru pa su me poslali na vrtni put gdje su mi rekli da se sve kopije čuvaju u poslovnicama u Gajevoj i Iblerovom trgu. Napisao sam neki zahtjev i prodajni predstavnik je rekao da ce ugovor doci na kucnu adresu kroz 15 dana. Proslo je 20 ugovora nema. A operator ne želi oprostit penale. Kako da dobijem kopiju ugovora? Što mogu učiniti da se oproste ti penali jer nisam,taj ugovor potpisao. 

Unaprijed hvala. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija