Jump to content

Kaznena prijava zbog racuna


Renarena

Preporučene objave

Pozzz, imam neplacen racun na firmi koji iznosi 7000kn zbog propadanja firme nisam bila u mogucnosti platiti cjeli racun, uplatila sam prije dva mj 400kn.Posto zivim sad u Njemackoj i trazim posao kao vecina nisam u mogucnosti zatvoriti racun.

Dobila sam mail direktorice od firme kojoj dugujem da u roku 7 dana ako ne podmirim cjeli dug ce Varazdinska policija pokrenuti Kaznenu prijavu na temelju prevare u Gospodarstvu.

Sto da napravim i dal se to moze?????

Hvala na odg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako nisi imala namjeru prevariti tu niti druge firme, nego si poslovala, ali je stanje bilo takvo da nije išlo, nemaš straha. Može te prijaviti (za neki oblik prijevare), ali ako ne uspiju dokazati da si to radila namjerno, neće te moći osuditi. Da ćeš imati peripetije, razgovore i dr., hoćeš, ali tu nema pomoći.

Ako se pokaže veliki nesrazmjer onoga što si naručivala i onoga što si mogla i uspjela prodati, onda će to dokazivanje biti nešto lakše.

Svakako probaj dogovoriti neki ritam otplate duga i toga se držati, jer to najbolje dokazuje da nije bilo prijevarne namjere.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija