Jump to content

Na tužbu - odgovoriti protutužbom?


aleeen

Preporučene objave

Pozdrav, je li moguće uraditi iz naslova? Na tužbu od strane majke za uzdržavanje djeteta, odgovoriti protutužbom da uzdržavanje djeteta pripadne ocu?

 Možda banalno pitanje, ali tko ne pita, skita, a u funkcioniranje odvjetništva i 'bonton' se ne kužim suviše - kako još uvijek nemam svog odvjetnika, je li 'prekasno' ili možda 'bezobrazno' samo 10-ak dana prije ročišta otići kod nekog? Kako stoje stvari tu što se tiče tog 'bontona' na razini moj 'odvjetnik-ja njegova stranka?' Koristiti će mi to i tokom života, stoga, zahvaljujem na informacijama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, točno tako kao što piše u naslovu, može se učiniti. Desetak dana je sasvim dovoljno, osim ako ne izaberete nekog baš pretrpanog odvjetnika. Koliko znam, nema tu nekog bontona, kad Vam treba odvjetnik, kuc-kuc na vrata, ili poziv telefonom je dovoljan. Dakako, prije se raspitajte za preporuke, da odvjetnik radi tu vrstu prava koja Vam treba (u Vašem slučaju, obiteljsko pravo), jer ne znaju svi sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, aleeen je napisao:

Pozdrav, je li moguće uraditi iz naslova? Na tužbu od strane majke za uzdržavanje djeteta, odgovoriti protutužbom da uzdržavanje djeteta pripadne ocu?

 

majka nemože podnijeti tužbu. tužbu može podnijeti djete zastupano po zakonskom zastupniku.

kome je dijete dodjeljeno na brigu i skrb?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija