Jump to content

Tuzba za klevetu


Ivana12344

Preporučene objave

Pozdrav,

Molim Vas ukoliko moze pomoc/savjet. Na donedavnom radnom mjestu sam bila izuzetno nezadovoljna, manjak nam se neprestano gomilao, vise puta sam brand voditelja upozoravala da ovdje nista ne stima, da se ne broji redovito roba iako se u pravilu morala brojati. Brand voditeljica me vise puta molila za pomoc u radu jer nije imala pouzdanja u ostatak tima. Nakon 5 mj neprestanoga stresa, pronasla sam drugi posao i dala otkaz momentalno, jer je to radno mjesto bilo puno negativnosti, trazili su da otplacujemo manjak robe iako taj manjak nije bio prijavljen glavnima u upravi i slicno. Nakon moga odlaska bila je inventura, moja tadasnja brand voditeljica je pokrenula glasine, ujedno i klevete o meni da sam ja te iste stvari krala i da sam zato dala otkaz. Zanima me imam li ikakve sanse za tuzbom, imam cetiri svjedoka za sirenje tih lazi. Cesto dobijem odgovor da je moja dusa cista i da se ne brinem radi njezinih rijeci, ali ne zelim dopustiti da se ovaj teror nastavlja i dalje na mene i da si odredjene osobe dopustaju bilo kakve rijeci za koje nemaju nikakve osnove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, atomic95 je napisao:

Ako imate nepristrane svjedoke, svakako da. No, ne znam koliko su vrijedne takve situacije da se navlacite po sudu i gubite vrijeme...uglavnom, vas izbor. Najbolje je konzultirati se sa odvjetnikom

Shvacam sto zelite reci, nije toliko stvar u mojoj povrijedjenosti radi tih rijeci, koliko o mogucoj naknadnoj steti, ne daj Boze danas sutra da takve lazi stignu do mojih trenutnih-buducih poslodavaca. Ovako zelim crno na bijelo imati da je to iskljucivo i jedino kleveta!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , Ivana12344 je napisao:

Brand voditeljica me vise puta molila za pomoc u radu jer nije imala pouzdanja u ostatak tima.

 

prije 18 sati , Ivana12344 je napisao:

moja tadasnja brand voditeljica je pokrenula glasine, ujedno i klevete o meni da sam ja te iste stvari krala i da sam zato dala otkaz.

jel ovo ista voditeljica koja ti je vjerovala,a sad te kleveće?

ako nećeš tužbom....upozori je da češ ako nastavi takve stvari pričati tužiti ju.....možda odustane...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ivana12344 je napisao:

 Ovako zelim crno na bijelo imati da je to iskljucivo i jedino kleveta!

Ako želite dokazati da su klevete (neistine) izgovorene na Vaš "račun", najbolje Vam je podići privatnu Tužbu protiv te osobe, jer, kako i sami pišete, danas-sutra Vam te klevete mogu samo štetiti, a ona, ako je sklona to raditi, nikakvo upozorenje je neće "opametiti"...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ivana12344 je napisao:

Shvacam sto zelite reci, nije toliko stvar u mojoj povrijedjenosti radi tih rijeci, koliko o mogucoj naknadnoj steti, ne daj Boze danas sutra da takve lazi stignu do mojih trenutnih-buducih poslodavaca. Ovako zelim crno na bijelo imati da je to iskljucivo i jedino kleveta!

Ovo je, slažem se, dobar razlog za podnošenje privatne tužbe, jer nikad ne znate do koga glasine mogu doći, a ovako ćete spriječiti njihovo širenje. Ako imate čvrste dokaze (svjedoci, e-mailovi, poruke), svakako se konzultirajte o podnošenju privatne tužbe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija