Jump to content

Pravo na uzdržavanje nakon razvoda


kassanakolar

Preporučene objave

Ja i suprug smo se rastali dali me ima pravo tražiti da ga uzdržavam dok on ne nađe posao al on neće radit nit mu je u planu nije ni na zavodu jer se boji da ne bi morao radit prije mog zaposlenja koje traje 2 mj. smo primali pomoć ja i djeca on nije htio ići na biro ni po tih 400 kn .Može kćer potvrdit koja je punoljetna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , kassanakolar je napisao:

Ja i suprug smo se rastali dali me ima pravo tražiti da ga uzdržavam dok on ne nađe posao al on neće radit nit mu je u planu nije ni na zavodu jer se boji da ne bi morao radit prije mog zaposlenja koje traje 2 mj. smo primali pomoć ja i djeca on nije htio ići na biro ni po tih 400 kn .Može kćer potvrdit koja je punoljetna.

Poštovana, sukladno ObZ, suprug ima pravo od Vas tražiti uzdržavanje ako je nezaposlen, tj. ne može se zaposliti i ako to za Vas nebi predstavljalo očitu nepravdu, no samo dok je nezaposlen i nemože naći posao i to samo dok traju te činjenice, ali ako odbija posao, tj. neće raditi, onda, kako Vam to piše i poštovani Mister-X, može tražiti, ali će ga sud sa tim zahtijevom najvjerojatnije odbiti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija