Jump to content

Oduzimanje prednosti + teske ozljede


Anónimos

Preporučene objave

Pozdrav,

imao sam prometnu nesrecu, skretao sam autom lijevo na semaforu, prospustao sam aute koji su isli ravno jer naravno nemam prednost, nakon sto vide auti nije bilo krenuo sam skretati lijevo, dok sam nakon toga desno pogledao i vidio covjek kako pada s motora puno prije semaforma njegovog, u tom padu motor klizi i udara u moj auto. Izasao sam iz auta i zvao 112 odmah.

Motorist je bio jedva pri svjesti prevezen u bolnicu isao na operaciju noge pa se smatra teze ozljede. Inace fala bogu nije zivotno ugrozen.

Ceka se sada da se nadzornim kamerama utvrdi dali sam ja uzeo prednost pa je covjek kocio zbog mene ili sam ja skretao na dopusnko a on je pokusavao stici na zuto. 

Rekao sam policiji da sam kretao na dopunsko jer sam u tom trenutku bio siguran da jesam no poslije svega vise nisam ni to jer od soka da li je covjek uredu ili ne, nisam vise znao sta sa vidio ko je di iso. Bio sam uvjeren da je motor pri padu promijenio smjer kretanja jer nije isao direktno u mene.

 

 

ugl. Moje pitanje je. Sto u slucaju da sam uzeo prednost. Cca kolko je kazna, hoce mi uzeti vozacku? Ovo mi je prvi prekrsaj ikada, vozim vec 4-5 god. 

Napuhao sam 0.0.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 29 minuta, Nida je napisao:

Kakve ozljede covjek ima? 

O tome ti ovisi.

Ako odes na prekrsajni dobit ces obvezni prekrsajni nalog i kaznu od 5000 kn + 200 izdavanje naloga +6mjeseci zabrane +2 kaznena boda

 

Ako je covjek teze ozljeden onda mozda kazneni sud

Pokušavao sam dobiti policajca koji mi je ostavio kontakt da ga zove ukoliko što imam za pitat. Međutim nemogu ga dobiti već danima, a zadnje što znam motociklist je išao na operaciju noge. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

INe znam kada je to bilo.

Ali moj ti je savjet da pricekas, doci ce ti sve na adresu.

Nece te preskociti.

Kada dobijes postu onda ces znat na cemu si.

Za sada se malo odmori od toga, probaj ne o tome mislit. 

Kada dode znat ces i moci ces potrazit pravnu pomoc.

Je li dosao vjestak na uvidaj ili samo policija?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 17 minuta, Nida je napisao:

INe znam kada je to bilo.

Ali moj ti je savjet da pricekas, doci ce ti sve na adresu.

Nece te preskociti.

Kada dobijes postu onda ces znat na cemu si.

Za sada se malo odmori od toga, probaj ne o tome mislit. 

Kada dode znat ces i moci ces potrazit pravnu pomoc.

Je li dosao vjestak na uvidaj ili samo policija?

Samo policija.

hvala ti na savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Anónimos je napisao:

Pokušavao sam dobiti policajca koji mi je ostavio kontakt da ga zove ukoliko što imam za pitat. Međutim nemogu ga dobiti već danima, a zadnje što znam motociklist je išao na operaciju noge. 

Nazoveš u dežurstvo,kažeš što je bilo i kada i pitaj o kakvim ozljedama se radi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija