Jump to content

Sporazumni razvod braka


Maraton

Preporučene objave

prije 2 sati , Maraton je napisao:

Postovani, 

Supruga i ja smo podnjeli zahtjev za sporazumni razvod braka pred CZSS. Dogovorili smo sve bitne elemente. Kada cu ja vidjati dijete, visinu alimentacije.... Mene zanima kako se CZSS postavlja kod sporazumnog razvoda, da li "preispituje" nas dogovor ili gleda da ga korigira. 

Prijedlog za sporazumni razvod braka podnosite sudu, a sporazum o zajedničkoj skrbi o djetetu CZSS (čl. 106. Obiteljskog zakona), te uz Prijedlog sudu za sporazumni razvod braka, predajete Sporazum o zajedničkoj roditeljskoj skrbi, kao sastavni dio Prijedliga, a sud ga treba potvrditi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , Robi1982 je napisao:

Zna li netko koliko se čeka poziv centra?

To nije definirani, sve je od slučaja do slučaja, ali ide dosta brzo, poglavito kad su mld. djeca u pitanju, oko mjesec-dva, u nekim slučajevima ide i brže, sve ovisi o CZSS i njegovim djelatnicima, uglavnom nebi se smjelo čekati više od tri mjeseca od predaje zahtjeva za obvezno savjetovanje prije razvoda braka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija