Jump to content

Master


KiaraM

Preporučene objave

prije 1 sat, KiaraM je napisao:

Molim Vas imam u zabi master i vezan je za tekući, ako mi blokiraju račun blokirat će i master,kako da maknem izravno terećenje zvala u banku i vele da ne može. Kako će se u slučaju blokade namirivati taj master, to sve redovno podmirujem. Molim vas ako je netko imao iskustva. Hvala!

Uplatite gotovinom na šalteru banke i kažete da je uplata direktno za master.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim Vas, malo bih proširila temu...

Danas mi je blokiran račun, otvorila sam zaštićeni i oba su u zabi.

U zabi imam i kredit koji plaćam trajnim nalogom i mastercard koju koristim kao charge karticu. Zanima me sljedeće...tko ima prvenstvo naplate, banka ili ovrha? I u slučaju da prvenstvo ima ovrha, hoće li banka automatski napraviti naplatu kredita i mastercarda sa zaštićenog računa ili ja to moram napraviti?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nažalost, ovrha, jer se banka nema odakle naplatiti ako Vam je FINA blokirala sve Vaše račune, bilo bi dobro da odete u banku i sa njima se dogovorite kako bi "kešom" otplaćivali taj kredit, jer ćete, u protivnom, biti još u nezavidnijem položaju...

Također Vam banka (niko, ne samo banka) ne smije dirati u zaštićeni račun, kažem, jedino da se sa njima dogovorite i da im podmirujete kredit direktnom uplatom kada podignete novce sa zaštićenog računa...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija