Jump to content

jdoo


Josip2311

Preporučene objave

Molim za savjet! Što mi je učiniti? Ja sam u mirovini i vlasnik sam jdoo, i imam problem sa direktorom. Tvrtka je otvorena prije 11 mjeseci. Odnosi između nas dvoje su bili u redu dok tvrtka nije počela dobro poslovati. Problemi su nastali kada sam tražio da imam uvid u poslovne dogovore i financijske transakcije. On je zbog mojih upita meni kao vlasniku blokirao karticu, promijenio je lozinke na službenom mailu, i blokirao moje pozive prema njemu. Tako da nemam baš nikakvih uvida u poslove firme. Trenutno imamo 6 zaposlenih. Nemam pristup uredu, koji se nalazi u njegovoj kući. Jedino imam informaciju iz knjigovodstva da se uredno isplaćuju plaće i uredno se podmiruju sva davanja. Meni jednom mjesečno po djelatniku ostavi po 800-1000 kuna. Novog direktora ne mogu pronaći. On je već imao više firmi koje su prestale sa radom zbog njegovih financijskih malverzacija, i on je proveo u zatvoru oko 3 godine, i saznao sam da se još vode neki procesi protiv njega. Bojim se da i sada ne ide istim stopama, iako nemam dokaza. Molim za savjet što mi je raditi? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi kao osnivač ste skupština i možete svojom odlukom smijeniti direktora, možete i donijeti odluku o prestanku  društva, ali nažalost, Vi nemate ovlast upravljati poslovnim procesima, imati uvid u poslovne dogovore i financijske transakcije. Konačno, u slučaju propasti ili lošeg poslovanja društva Vi nemate niti nikakve odgovornosti niti ikakve obveze. Po kojoj osnovi Vam se isplaćuje 800 - 1000 kn? U slučaju bilo kakvih dokaza o financijskim malverzacijama, smijenite ga i prijavite DORH-u, ali do tada, formalno ne možete ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pod HITNO - Donesi te odluku o Promjeni Odgovorne Osobe - i u istom postupku - Promjeni te Sjedište Društva

na Adresu gdje vi možete pristupti..kad želi te.

Nakon toga (ako se radi - proptno..za 7 Dana je riješenje idato ) nakon toga, uz Asistenciju Policije , izmjesti te

svu dokumentaciju u novo sjedište.

To mora te urati ti ppod - HITNO - Jer..kad ZAPOSLENIK,  VLASNIKU BLOKIRA RAČUN,

To je isto, kao da Vas je Ošamario, onaj kog Hrani te.!

Za Novog Direktora , nije Problem.

Javi te mi se sa Kontaktom u Moj Osobni Pretinac.

poz.

P.S. Mislim, da neču dobi ti - ŽUTI KARTON ,Radi ovog javnog poziva, ,jer ovdje se stvarno radi,

o Hitnosti i složenosti situacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ruby_Danderfluff je napisao:

Vi kao osnivač ste skupština i možete svojom odlukom smijeniti direktora, možete i donijeti odluku o prestanku  društva, ali nažalost, Vi nemate ovlast upravljati poslovnim procesima, imati uvid u poslovne dogovore i financijske transakcije. Konačno, u slučaju propasti ili lošeg poslovanja društva Vi nemate niti nikakve odgovornosti niti ikakve obveze. Po kojoj osnovi Vam se isplaćuje 800 - 1000 kn? U slučaju bilo kakvih dokaza o financijskim malverzacijama, smijenite ga i prijavite DORH-u, ali do tada, formalno ne možete ništa.

Zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija