Jump to content

relamacija-vještačenje-troškovi


arileo

Preporučene objave

Ne znam pitam li na pravom mjestu ,ako postoji ista tema molim moderatore da ju premjeste. Kupila sam cipele, plaćene gotovinom 500,00 kn.Prilikom prve nošnje sam uočila na njima crtice, friževe kao ogrebotine -cipele su kožne ,sjajne.Obzirom radim uredski posao, moja pretpostavka je da se isto dogodilo hodanjem , možda se dodirne cipela o cipelu.Kako se to dogodilo nakon cca 3 sata nošenja, a za moj budžet nisu jeftine, kontaktirala sam prodavača.Donijela ih na prodajno mjesto (udaljeno 100 km) gdje mi je rečeno kako sam vjerojatno s njima negdje udarala, pala, one su prekrasne ali osjetljive.Ništa nije dolazilo u obzir, ni zamjena ni povrat znači nema uopće razgovora. Poslala sam im pisani prigovor, odgovor isti. Nakon toga sam kontaktirala tržišnu inspekciju , gdje su me pozvali da cipele donesem i dam izjavu (ponovno put od 100 km).Več vjerojatno shvaćate da je trošak puta veći od cipela skoro ali.. Ono zbog čega pišem je, da sam nakon davanja izjave vrlo ugodnoj inspektorici , ostala neugodno iznenađenja ponašanjem nekakvog šefa te ustanove, koji je došao vidjeti o čemu se radi .Rekao je ovo je vidljivo mehanički kvar , udarali ste negdje , ne treba to vještačit.Na moju izjavu kako nisam udarali nigdje. da sam u njima hodala cca 20 metara(u auto , iz auta, i sjedila u uredu) rekao mi je da je on šef i da inspektor odlučuje hoće li se vještačit ii ne. Zanima me , da li je istina ono što mi je rečeno , da ukoliko se provede to vještačenje koje u ovom slučaju plaća trgovac , mogu očekivati da me isti tuži i traži povrat troškova vještačenja ukoliko se pokaže istina da je to bio mehanički kvar a ne skriveni nedostatak? Dakle moje viđenje je da ukoliko sam u njima hodala (redovita uporaba) po uredu, dakle ne na npr planini, da se problem dogodio odmah, dakle prvom uporabom, da se radi o cipelama kojih je puna cijena 1000 kn ,da se to ne bi smjelo dogoditi. Po njima je to mehanički kvar . Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija