Jump to content

Razvod braka i trudnoca


Maraton

Preporučene objave

Postovani, 

Imam jedan veliki problem. Bivsa zena mi je rekla da je trudna. S obzirom da smo u postupku razvoda i da ne zivimo zajedno vise od mjesec dana ja sam 100 posto siguran da dijete nije moje kao sto ona tvrdi. Problem je u tome sto ona tvrdi da jeste. Sta poduzeti. Naravno sluzbeno smo jos u braku i imamo jedno mld dijete. Podnijet je samo prijedlog CZSS.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Maraton je napisao:

Bivsa zena mi je rekla da je trudna. S obzirom da smo u postupku razvoda i da ne zivimo zajedno vise od mjesec dana ja sam 100 posto siguran da dijete nije moje kao sto ona tvrdi.

Pa moguće da je trudna već tri mjeseca? A vi ne živite zajedno tek mjesec dana?

Prvo ustanovite je li stvarno trudna. Neka donese potvrdu od ginekologa, koliko je otprilike gravidna.

prije 1 sat, Maraton je napisao:

Problem je u tome sto ona tvrdi da jeste. Sta poduzeti. Naravno sluzbeno smo jos u braku i imamo jedno mld dijete. Podnijet je samo prijedlog CZSS.

Prvo morate utvrditi je li ili nije.

Besmisleno je sada nagađati.

Ako se ne želi rastati ili želi odlagati (ili ucjenjivati djetetom ili imovinom) moguće da je to izmislila da dobije simpatije, pa će naknadno reći da je 'izgubila dijete' uslijed stresa. Ne kažem da je to u vašem slučaju, ali ovakve manipulacije nisu neuobičajene, čak ih preporučuju manipulativni odvjetnici.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija