Jump to content
tata3100

tele operateri ovrha

Preporučene objave

Poštovani, koliki je period do zastare za sklapanje telekomunikacijskih ugovora (pretplata) naime prije 8 godina sam podigao uređaje uz pretplatu te iste nisam plačao, promjenio sam adresu zvali su me ali nisam dug priznas (eos matrix) te kako skinuti tu ovrhu sa sebe hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Nasjeo sam kao klinac na foru i podzao 4 mobitela i 7 brojeva na pretplatu mobiteli otuđeni prijavio policiji, od toga ništa došla ovrha i od tada to stoji, ne mislim plačati račune bilo je sve skupa preko 50 000kn )pozivani brojevi 060 pa čak i u afriku i bugarsku na neke hotline/tarot brojeve, prijavio sam osobe imenom i prezimenom no do današnjeg dana niti sud nije pokrenut 

ja uredno imam ovrhu, prijava na policiji je ostala na tome

Podijeli ovu objavu

Poštovani, namjeravam se preseliti u drugu državu članicu EU (Ger), te tamo započeti novi život, u lijepoj našoj sam blokiran već nekoliko godina, radi ovrha teleoperatera (naivan nasjeo na foru i podizao mobitele koji su mi ukradeni) te me zanima ukoliko se tamo zaposlim, otvorim račun u njihovoj banci dali će mi se skidati novac s računa tj dali ću i tamo biti pod blokadom ili mogu mirno započeti novi život ispočetka hvala 

Podijeli ovu objavu

Prije 26 minuta, tata3100 je napisao:

radi ovrha teleoperatera

Pravomoćna ovrha izdana od javnog bilježnika nema utjecaj na njemačke zakone a ako se radi o sudskoj presudi onda bi njemački zakon mogao po zahtjevu hrvatskog ovrhovoditelja reagirati.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad