Jump to content
Sign in to follow this  
velimir1111

prodaja neprepisanog automobila

Preporučene objave

Kupio sam automobil , koji se je prilikom vožnje iz mjesta prodaje do mjesta mog prebivališta pokvario (zaribao motor). Ja vozilo nisam uspio prepisati i ne bi ga ni želio prepisivati pošto je pokvaren, već bi ga  prodao . Obzirom da ga nisam prepisao dali služi moj kupoprodajni ugovor sa bivšim vlasnikom kao dokaz mog vlasništva vozila da mogu odjaviti vozilo ili da li ga mogu prodati pod neispravno vozilo samo sa dokazom mog vlasništva iz  kupoprodajnog ugovora sa vlasnikom od koga sam ga kupio

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Znam da preprodavaci prodaju samo s punomoci.

Tako da bi valjda moglo, probaj ishodit i punomoc za prodaju pa ces biti siguran, ali mislim da ti nebi trebala.

U svakom slucaju cekaj jos koji odgovor

Podijeli ovu objavu

prije 11 sati , velimir1111 je napisao:

Ja vozilo nisam uspio prepisati i ne bi ga ni želio prepisivati pošto je pokvaren, već bi ga  prodao . Obzirom da ga nisam prepisao dali služi moj kupoprodajni ugovor sa bivšim vlasnikom kao dokaz mog vlasništva vozila da mogu odjaviti vozilo ili da li ga mogu prodati pod neispravno vozilo samo sa dokazom mog vlasništva iz  kupoprodajnog ugovora sa vlasnikom od koga sam ga kupio

Novi kupac neka ide kod starog vlasnika pa neka naprave novi ugovor.

Možeš ga odjavit (i to ti je dužnost) i platit pristojbu za stjecanje vozila pa ga prodat novom kupcu.

Uređeno od sivko

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this