Jump to content

Otkazivanje punomoci odvjetniku dodijeljenog od strane drzave


tiha78

Preporučene objave

Kako otkazati punomoc odvjetnici koja me ostetila na raspravi za utvrdjivanje visine iznosa uzdrzavanja malodobnog djeteta, a koja mi je dodijeljena po sluzbenoj duznosti (ako se to tako zove) i da mi vrati moj spis? Isto tako, sto poduzeti buduci da se ista odvjetnica dogovorila s drugom stranom tj. stavila me u nepovoljniji polozaj i jos mi kaze prihvatite dogovor oko visine, vise necete dobiti nego mozda cak i manje? Napominjem da nisam bila prisutna raspravi jer mi je ista rekla da nisam dobila poziv i da nema potrebe da dolazim.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako otkazati punomoc odvjetnici koja me ostetila na raspravi za utvrdjivanje visine iznosa uzdrzavanja malodobnog djeteta, a koja mi je dodijeljena po sluzbenoj duznosti (ako se to tako zove) i da mi vrati moj spis? Isto tako, sto poduzeti buduci da se ista odvjetnica dogovorila s drugom stranom tj. stavila me u nepovoljniji polozaj i jos mi kaze prihvatite dogovor oko visine, vise necete dobiti nego mozda cak i manje? Napominjem da nisam bila prisutna raspravi jer mi je ista rekla da nisam dobila poziv i da nema potrebe da dolazim.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 45 minuta, Ruby_Danderfluff je napisao:

Besplatna pravna pomoć, mislite? Za što Vas je dotična dobila rješenjem dužnost zastupati? U prvostupanjskom postupku?

da, besplatna pravna pomoć od Ureda državne uprave, rješenjem je određeno da me zastupa pri utvrđivanju visine uzdržavanja. jučer je bilo prvo ročište.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ruby_Danderfluff je napisao:

Vi tom odvjetniku niti ne možete otkazati punomoć jer ga niste ni angažirali, već država. Raspitajte se u uredu državne uprave kako da ga se riješite, a u protivnom, uvijek možete podnijeti žalbu na prvostupanjsku odluku nakon što prestane njegovo zastupanje.

odgovorili su mi iz HOK-a da mogu otkazati punomoć odvjetnici i o tome obavijestiti ured državne uprave.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija