Jump to content

Odbijanje alkotesta


ivanu1234

Preporučene objave

Policijski presretač u civilu me presreo nisan ga odmah uočio kad san se zaustavio stavio me u lisnice i tražio da pušem ,probao san nije išlo jer imam asmu ,ona je potvrđena dijagnoza,odmah su me prevezli u postaju dali su mi da potpišem papire odbio sam ,žalio se na njihovo postupanje,oni su zvali hitnu tad san od hitne tražio inhalator i nakon toga mi je bilo bolje tražio sam da ponovo pušem ili da me vode da vadim krv ili urin odbili su sve ,nakon toga su me pustili  čekam da mi dođe optužni nalog ,imam dijagnozu asma bronhijale ,jel to prolazi kao olakotna okolnost

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija je zvala hitnu jer sam im rekao da je njihov postupak prekomjerna sila kršenje mojih prava oni su došli utvrdit jel imam sta slomljeno,tražio sam od hitne ventolin za asmu nakon toga san tražio da ponovo pokušam puvat nisu mi dali ,u zapisniku piše da a)poriče rezultate ispitivanja i zahtjeva stručni pregled -uzimanje krvi i urina radi analize,hitna kad je izmjerila tlak i disanje išla ca 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ispitivanja i zahtjeva stručni pregled -uzimanje krvi i urina radi analize,hitna kad je izmjerila tlak i disanje završila sad je pitanje jel oni ako su mi u tom trenutku bila pluća ok mogu osporit moju dijagnozu koju imam i s kojom se namjeravam branit 

 

Ja nisan vidio da je presretač i nastavia san svojim putem jer je bia u civilu i kad san izasa stavili su licise i stavile me na haubu puha san tri puta al ne dovoljno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Valjda su mislili da bježim ili ko zna sta nisu oni iz mog mjesta domaći se nebi tako odnosili 

 

Prije 6 minuta, drot13 je napisao:

Zato što je bježao.

Nisan bježa od tog mjesta di su me navodno primjetili do mjesta di su me legimitirali ima 50m a oni su pretjerali,nisan ih uopće primijetio kad san izašao van iz auta i napravio dva koraka lisice na ruke gledam koji k

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija