Jump to content

Ovrhe i prodaja potraživanja


Hmelj

Preporučene objave

ja sam nekidan dobila sms poruku od eos matrixa ( do sada mi se nikad nisu tako obračali )da odem na njihovu www stranicu,tamo kao piše šta oni mogu,,ali nisam otvarala stranicu nego sam je proslijedila osobi koja bolje je upučena od mene,,rekla mi je nakon što je proučila,,,

da sam otvorila njihovu stranicu automatski bi prihvatila da dajem svoje podatke,,zato se pazite jer če na bilo koji način pokušati doči do našeg pristanka >:(>:(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Hmelj je napisao:

Da li netko zna,da li nakon jučerašnje uredbe o zaštiti podataka mogu i dalje zvati i gnjaviti iz eos matrixa .Pozdrav!

Stupanje na snagu Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka oni imaju pravo prikupljati i obrađivati Vaše podatke kao dužnika, ali nema pravo to isto činiti sa podacima Vaših prijatelja, roditelja, susjeda...

Prema ovoj uredbi građani imaju pravo dobiti (od voditelja obrade osobnih podataka) potvrdu, obrađuju li se osobni podaci u odnosu na njega i ako se obrađuju imaju pravo znati u koju svrhu se to radi. Kako svrha u koju bi oni mogli obrađivati osobne podatke Vaših prijatelja, roditelja, susjeda… nije zakonita tako Vaši prijatelji, roditelji, susjedi… mogu zatražiti od Eos Matrixa ili bilo koga drugoga tko je otkupio potraživanje, da prestane obrađivati njihove podatke i da ih prestane kontaktirati na bilo koji način ili da će ih u protivnome prijaviti Agenciji za zaštitu osobnih podataka, a koja mora postupati po prijavi, i pri tome su joj na raspolaganju kazne koje su prema ovoj Općoj uredbi o zaštiti osobnih podataka, izrazito visoke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija