Jump to content

Problem s centrom za socijalnu skrb


gesaugen

Preporučene objave

Supruga i ja smo u procesu razvoda (pokrenut je sudski postupak, čeka se prvo ročište). Imamo curicu od 7 godina.

U međuvrmeenu me supruga stalno ucjenjuje s viđanjem djeteta na način da vodi strogu evidenciju viđanja i određuje dane kad joj paše a kad ne da vidim dijete. Obzirom da ne želim priuštavati malenoj stres, pristajem na termine te sam bio u plusu s viđanjem malene jer je bivša odselila iz kvarta pa joj nije zgodno voziti malenu u i iz škole. No određene situacije su uzrokovale probleme poput kada sam htio imati malenu za vikend zbog obiteljskog događaja a bivša mi je dala nemoguće uvjete u obliku da ju mogu dobiti u 9h i da ju moram vratiti u 19h i da joj dugujem dan viđnja malene preko vikenda zbog toga a ako ju ne vratim na vrijeme da će mi zvati policiju i prijaviti me za zlostavljanje djeteta. Uz to malu opterećuje s proceom rastave pričajući joj da je moja krivnja jer ona više ne živi u stanu (iako je samovoljno otišla) i govoreći joj da sam digao tužbu za preraspodjelu imovine. Navedeno se smatra zlostavljanjem djeteta i to je potvrdila psihologica na medijaciji... šlag na tortu je incident gdje je supruga odlučila sama skinuti bradavicu malenoj s noge a kako je bradavica krenula krvariti, ona je zagrijala nož za maslac i spalila mjesto bradavice! Na mjestu je sada crveni ožiljak

Zbog toga sam prijavio suprugu u CZSS te smo pozvani na razgovor. Bila je prisutna socijalna radnica i psihologica. Složile su se da supruga nije trebala upućivati dijete u probleme s podijelom imovine te da ne smije dijete gledati kao predmet i odlučivati o strogom viđanju već da gleda inters djeteta ako je malena htjela ići na obiteljsko događanje (a htjela je). Na spaljivanje bradavice su rekle da to i nije tako strašno (!!!) a moja "pametna" bivša je na to izjavila "pa da, tako to rade bušmani" (!!!). Osjećao sma se kao da sam u skeču Monty Pythona

Na kraju su u CZSS rekli da oni ne mogu nikako narediti roditlejima išta, da ako postoji element zlostavljanja se treba kontaktirati policija koja će o tome napraviti istragu i obavjestiti CZSS te je donesen zaključak da ćemo malenu viđati od sada tjedan-tjedan i pola ljetnih praznika. Još su dale do znanja da je problem u nama roditeljima oboje jer kao mi se moramo dogovoriti oko svega ignorirajući činjeniu da bivša vrši samovolju

CZSS su katastrofa...

 

što da radim? malena je inače hrabro no zatvoreno dijete i poslušati će bivšu da joj je i rekla da joj treba na živo rezati glavu

uređeno: od gesaugen
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Problem s centrom za socijalnu skrb

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija