Jump to content

Croatia osiguranje - odbijen zahtjev


goga444

Preporučene objave

molim pomoć

ukratko,prije nekih 3 mjeseca nakon završetka smjene u trgovini mene i kolegice izlazeći kroz vrata skladišta dočekala je maskirana osoba sa nožem u ruci.isti je prvo pokušao oteti mi torbu a zatim pokušao uči kroz vrata u skladište.kako su kolegice brzo reagirale i vratile se unutra te zaključale vrata isti nije uspio ući.u međuvremenu ja sam počela trčati a on ne mogavši ući u skladište počeo je trčati za mnom/ili bježati/srećom je suprug tu večer došao po mene pa je vidjevši ga, maskirani preskočio zidić i pobjegao ispod zgrade.pozvana je policija,napravljen zapisnik..........e sad podnijela sam croatii osiguranju zahtjev za naknadu štete zbog stresa i pretrpljenog straha ali dobila sam negativan odgovor jer kao radno vrijeme mi je završilo/desilo se u 20 i 20,a radimo do 20/nije u prostorijama poslodavca/na vratima skladišta i ispred njega/te nije u uzročnoj vezi s procesom rada??!!!!molim pomoć,savjet........hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Ruby_Danderfluff je promijenio naziv u Croatia osiguranje - odbijen zahtjev

Jesam,poslali smo žalbu i sad ćemo čekati.Croatia očito pokušava prebaciti na to da napad nema veze s firmom te da je napad bio usmjeren na nas tri a ne na to da uđe u skladište.

 

 

, Matrix je napisao:

Ako je osiguranje ugovoreno tako(radno vrijeme),onda je teško više bilo što učiniti.

Hoćete reći da postoji mogućnost da je osiguranje ugovoreno samo tokom radnog vremena.Ako sam dobro shvatila po tome ako u 20 i 05 kad perem salamoreznicu slučajno se porežem,neznam ili mi padne nož na nogu,ili daska,osiguranje to ne priznaje jer mi je završilo radno vrijeme,a opće poznato je da se u trgovinama radi još nakon radnog vremena,najmanje 10 min a neki i do sat vremena

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija